Connect with us

Espor

Salih “marqnue” Onaran Futbolist VALORANT takımından ayrıldığını açıkladı

Futbolist VALORANT takımının koçu marqnue, takım ile yollarını ayırdı.

Salih "marqnue" Onaran Futbolist VALORANT takımından ayrıldığını açıkladı

Geçtiğimiz haftalarda BBL Esports ile karşılaştığı VCT 1. Aşama Masters Türkiye Bölgesi finalinde rakibini 3-0’lık bir skor ile mağlup ederek şampiyonluğa ulaşması ile birlikte gündemimize gelen Futbolist VALORANT ekibi, bu sefer takımın koçu Salih “marqnue” Onaran tarafından yapılan açıklama ile gündemimize geliyor.

30 Mart Salı gününün akşam saatlerinde bir açıklama yapan marqnue, 1 Ekim 2020 tarihinde katıldığı Futbolist ekibinden ayrıldığını duyurdu. Takım ile birlikte geçirdiği her günün ayrı bir keyif ve başarı dolu olduğunu belirten Onaran, kulübün sahipleri Cesur Sünnetçioğlu ve Sinan Dursunoğlu’na, takımın Genel Menajeri Baki Can Kadıoğlu’na, tüm Futbolist ailesine ve taraftarlara teşekkür etti.

Yayınladığı açıklamanın devamında kariyerinin geleceği hakkında bahseden Salih “marqnue” Onaran, önceliğinin oyunculuk olmadığını belirtirken, marqnue@gmail.com veya Twitter özel mesajlar üzerinden her türlü teklife açık olduğunu söyledi.

Yayınladığı açıklamanın İngilizce olarak kısa bir versiyonunu da yayınlayan Onaran, “Daha önce yaptığım gibi Valorant’ta bir şey başarmaya son derece motiveyim.” dedi. Açıklamanın yayınlanmasının ardından espor sektöründen pek çok kişi marqnue’ye başarılar diledi.

Salih "marqnue" Onaran Futbolist VALORANT takımından ayrıldığını açıkladı


İlginizi Çekebilir:

Valorant HRTF (Anatomik Transfer Fonksiyonu) ses özelliği nedir?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor