Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi: 1. Hafta Oyuncular Takım İçinde Neler Konuştular?

Şampiyonluk Ligi oyuncularının kendi aralarında neler konuştuklarını merak ediyor musunuz? League of Legends sahnesinin her geçen gün değerlenen liglerinden Türkiye Şampiyonluk Ligi, son dönemde yapılan transferlerin yanı sıra teknik açıdan da ilerleme kaydetmiş gibi görünüyor. Ekibin resmi espor portalı LoLespor’un YouTube kanalı üzerinden de bu konudaki içerikler yayınlanmaya devam ediyor.

Birbirinden önemli maçların oynandığı ligin ilk haftasını geçtiğimiz günlerde geride bıraktık. İlk haftanın öne çıkan takım içi konuşmalarını kısa bir video halinde yayınlayan LoLespor, profesyonel oyuncuların takım içinde nasıl konuşmalar yapıldığını da gözler önüne seriyor. Takım dili olarak İngilizceyi kullanan oyuncular, komut veren oyuncunun ardından tek bir ağızdan hedeflerini belirleyip hareket ediyorlar. Gelin, hep birlikte izleyelim!

İlginizi Çekebilir: Şampiyonluk Ligi’nde 1. Hafta Sonuçları ve Puan Durumu

LoLespor’un açıklaması:

Şampiyonluk Ligi takımları maç içinde neler konuşuyor, takım savaşlarında nasıl iletişim kuruyor? Ses 1-2’nin ilk bölümü karşınızda!
2018 Kış Mevsimi 1. haftasında 1907 Fenerbahçe Espor ile BAUSuperMassive eSports ve de Team AURORA ile Galakticos arasında oynanan maçların takım içi konuşmalarını dinliyoruz!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor