Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 2. Hafta karşılaşmaları tamamlandı!

NASR Esports ve DenizBank İstanbul Wildcats’in lider olarak tamamladığı 2. hafta tamamlandı.

LoLespor Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 2. Hafta Sonuçları

LoLespor Twitter hesabı üzerinden yapılan anketlerde karşılaşmaların sonuçları tahmin edilmişti. Takipçiler tarafından oy kullanılan bu anketlerde günün kazananları olarak, NASR Esports, Galatasaray Esports, Dark Passage, Galakticos ve DenizBank İstanbul Wildcats öngörülmüştü. Peki takipçiler maçların sonuçlarından hangilerini doğru tahmin etti?

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 2. Hafta Sonuçları

League of Legends Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde 2.hafta karşılaşmaları heyecanlı bir şekilde takip edildi. Günün ilk karşılaşmasında NASR Esports, Info Yatırım Aurora karşısında galibiyet serisine devam ederek 4. galibiyetine ulaştı. Günün ikinci maçında ise kazanan, Andariel’in etkili Ezreal performansı ile Galatasaray Espor karşısındaki Papara SuperMassive Blaze oldu.

44 dakika süren Fenerbahçe Espor – Dark Passage karşılaşmasında Fenerbahçe Espor, hala ilk galibiyetini alamıyorken, Dark Passage 3. galibiyetine ulaştı. Dördüncü karşılaşmada henüz galibiyet alamayan 5 Ronin’e karşı galip gelen takım Galakticos oldu. Günün son karşılaşmasında galibiyete ulaşan taraf, Beşiktaş Esports karşısındaki DenizBank İstanbul Wildcats oldu.

2. Hafta 2. Gün karşılaşmalarında galibiyete ulaşan NASR Esports ve DenizBank İstanbul Wildcats aldıkları 4 galibiyet ile ligin zirvesinde bulunuyorlar.

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 2. Hafta En Değerli Oyuncuları

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 2. Hafta 2. Gün karşılaşmalarının en değerli oyuncuları ise şu şekilde:

  • Info Yatırım Aurora – NASR Esports: Chieftain
  • Papara SuperMassive Blaze – Galatasaray Espor: Andariel
  • Fenerbahçe Espor – Dark Passage: Jool
  • Galakticos – 5 Ronin: YZN
  • Beşiktaş Esports – DenizBank İstanbul Wildcats: Holyphoenix

Şampiyonluk Ligi karşılaşmalarının tamamını ve özetlerini LoLespor Youtube kanalı üzerinden izleyebilir ve yorum yapabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor