Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi 8.hafta 1.gün sona erdi

fastPay Wildcats Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi’ndeki konumunu korumaya devam ediyor.

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi 8.hafta 1.gün sona erdi

Galakticos ile Playoff’lara kalmak için mücadele eden Papara SuperMassive Blaze’in karşılaşması ile start alan Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi 8.hafta 1.gün karşılaşmaları sona erdi.

Juuzou’nun en değerli oyuncu unvanını aldığı günün ilk karşılaşmasında Papara SuperMassive Blaze dakika 32’de galibiyete ulaşan taraf oldu. Günün ikinci adımında Info Yatırım Aurora ile Galatasaray Espor karşılaştı.

Karşılaşmaya üst koridorda ilk kanı alarak başlayan Aurora, ormancı Elramir’in Gank’leri ile seride öne geçmeyi başardı. Karşılaşmada geride kalan Galatasaray ekibi rakibinin hatalarından faydalanarak devam ettiği karşılaşmada dakika 27’deki takım savaşından galip ayrılması ile hem skor hem de altın farkında öne geçti. Galatasaray dakika 33’de bir Ejder çaldırsa da, galibiyete ulaşan taraf oldu.

fastPay Wildcats Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi’ndeki konumunu koruyor

Günün üçüncü karşılaşmasında Beşiktaş Espor ile fastPay Wildcats mücadelesini izledik. 28 dakikalık bir uzunluk ile günün en kısa karşılaşması olan maçta ilk skoru dakika 8’de Beşiktaş hanesine yazdırdı. Alt koridorda oldukça erken bir dakikada kule yıkmayı başaran fastPay Wildcats, rakibi ile altın farkını açmayı başardı. Haritadaki görevleri sekmeden yerine getiren Wildcats, 28.dakikada maçı kazandı.

Günün üçüncü karşılaşmasında puan sıralamasında dördüncü sırayı paylaşan iki takım NASR Esports ile 5 Ronin karşılaştı. Dakika 20’ye kadar kafa kafaya giden karşılaşmada 5 Ronin kaybettiği takım savaşı sonrası geriye düştü. Elde ettiği avantajı kullanan NASR, zorlu da olsa dakika 35’de rakibinin Nexus’unu  yok etmeyi başardı.

Günün son karşılaşmasında Dark Passage ile Fenerbahçe Espor karşılaştı. Dakika 10’da ilk kanı Fenerbahçe alsa da, üst koridor kulesini oldukça erken bir zaman olan 13.dakika kaybetti. Dakika 16’da alt koridorda kazandığı takım savaşı ile öne geçen Fenerbahçe olsa da Dark Passage maçtan düşmedi. Rakiplerinin takım savaşlarındaki hatalarını değerlendiren Fenerbahçe dakika 30.dakikada galibiyete ulaştı.

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi 8.hafta 1.gün sonuçları

14:00 Galakticos 0 1 Papara SuperMassive Blaze
15:00 Info Yatırım Aurora 0 1 Galatasaray Espor
16:00 Beşiktaş Espor 0 1 fastPay Wildcats
17:00 NASR Esports 1 0 5 Ronin
18:00 Dark Passage 0 1 Fenerbahçe Espor

İlginizi Çekebilir:

Riot, LoL’ün davranış sistemlerini iyileştirmek için Onur sistemini geliştirecek!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor