Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta 1. gün maçları tamamlandı!

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta 1. gün maçları tamamlandı. NASR Esports rekora koşuyor!

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta 1. gün
Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta 1. gün

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta 1. gün tamamlandı!

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7 .hafta heyecanı bugün oynanan birinci gün maçları ile birlikte yarılandı. Dün akşam fikstürünü paylaşmış olduğumuz LoLespor Türkiye topluluğunun takip ettiği Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nin 7. haftası ile birlikte ligin önemli bir kısmı geride kalmış olacak. LoLespor’un resmi Twitter adresi üzerinden paylaşılan sonuçlara hep birlikte göz atmadan önce bu ligin takipçileri ve sunucuların her hafta süren geleneği olan tahmin yarışmasına bir bakalım.

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta 1. gün sunucu tahminleri

Her hafta düzenli olarak sunucular ve LoLespor takipçileri arasında yapılan tahmin yarışmasında günün sonuçlarında, izleyiciler 5’te 5 doğru tahmin etmeyi başardı! İşte tahmin sonuçları:

https://twitter.com/LoLespor/status/1553408305686630400

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta 1. gün sonuçları

Bugün oynanan karşılaşmalarda NASR Esports, ligin alt sıralarında bulunan Info Yatırım Aurora‘ya karşı galip gelerek 13-0’lık dev seriye imza attı. Diğer yandan Galakticos ekibine mağlup olan 5 Ronin ise, 13 maçta henüz hiç galibiyet alamadı. Sıralamada rakibi olan Papara SuperMassive Blaze‘e karşı kazanan Galatasaray Espor da rakibiyle olan farkını 1’e indirmeyi başardı. Geçtiğimiz hafta çift mağlubiyet alarak taraftarlarını üzen Fenerbahçe Espor, bugün de Dark Passage‘a kaybederek 3 galibiyeti ile ligin alt kısmına çapa attı. Günün son karşılaşmasında ise, Denizbank İstanbul Wildcats, Beşiktaş Espor‘a karşı kazanarak galibiyet sayısını 11’e yükseltti.

30 Temmuz Cumartesi:

  • NASR Esports 1 vs 0 Info Yatırım Aurora
  • Galakticos 1 vs 0 5 Ronin
  • Galatasaray Espor 1 vs 0 Papara SuperMassive Blaze
  • Fenerbahçe Espor 0 vs 1 Dark Passage
  • Denizbank İstanbul Wildcats 1 vs 0 Beşiktaş Esport

Yarın oynanacak olan maçlarda haftanın karşılaşması olan NASR Esports vs Denizbank İstanbul Wildcats mücadelesi LoLespor resmi Twitch ve Youtube hesabı üzerinden izleyicileriyle bulaşacak. Yarın maç sonuçlarında yeniden görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

Altay Espor SIM Racing takımı piste çıkıyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor