Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi ödülleri dağıtıldı!

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde en çok ödül alan takım NASR Esports oldu.

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi ödülleri
Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi En Değerli Oyuncusu

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde en iyiler belli oldu!

Geçtiğimiz haftanın sonunda 9. ve son haftasını tamamlayan Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi, kendi koridorunda en iyi performansı gösteren oyunculara, mevsimin çaylağına, mevsimin en çok gelişen oyuncusuna, mevsimin en iyi koçlarına ve taraftarlarca seçilen en iyi oyuncuya mevsim ödüllerini dağıttı. LoLespor resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan ödüller şu şekilde:

Mevsimin En Değerli Oyuncusu

Denizbank İstanbul Wildcats forması giyen ve senelerdir kaliteli bir performans gösteren HolyPhoenix ligde göstermiş olduğu ve tiebreak mücadelesinde Dark Passage‘a karşı oynadığı Zeri ile bu mevsim harika bir oyun sergiledi. Bu güzel oyunun sonucu olarak ise Mevsimin En Değerli Oyuncusu ödülüne layık görüldü.

Yaz Mevsimi’nin En İyi Oyuncuları

Mevsimin en değerli oyuncusu unvanını kazanan HolyPhoenix aynı zamanda yaz mevsiminin en iyi alt koridor oyuncusu seçildi. Deneyimli oyuncunun haricinde diğer kalan 4 rolde ise, 17-1’lik bir performans ile ligi lider tamamlayan NASR Esports‘un oyuncuları bulunuyor. İşte  mevsimin en iyi oyuncuları:

  • Üst Koridor: Bong
  • Orman: Chieftain
  • Orta Koridor: Bolulu
  • Alt Koridor: HolyPhoenix
  • Destek: Fleshy

Yaz Mevsimi’nin En İyi Çaylağı

Mevsim ödüllerinde en iyi üst koridor oyuncusu ödülü alan NASR Esports oyuncusu Bong, yaz mevsiminin en iyi çaylağı seçildi.

Yaz Mevsimi’nin En Çok Gelişen Oyuncusu

Yine NASR Esports ile ligi lider tamamlayan ve mevsim ödüllerinde ikinci bir ödüle layık görülen oyuncu Fleshy oldu. Böylece Fleshy hem en iyi destek oyuncusu hem de en çok gelişen oyuncu olarak ismini yazdırmayı başardı.

Yaz Mevsimi’nin En İyi Koç Ekibi

Ligi sadece son hafta Beşiktaş Esports‘a karşı aldığı bir mağlubiyet ile tamamlayan NASR Esports, mevsim ödüllerini toplamaya devam ediyor. 17-1’lik bir performansta parmağı olan ve sahnenin arkasından destek olan Pades ve Viser10n, bu ödüle layık görüldü.

https://twitter.com/LoLespor/status/1559238608116191233

Yaz Mevsimi Taraftar Özel Ödülü

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nin en iyi oyuncusu olarak ödül almasa da gösterdiği performans ile taraftarların kalbini kazanan ve bir ödülü hak ettiği düşünülen Crazy yapılan anket sonucunda LoLespor takipçileri tarafından bu ödülü almaya hak kazandı.

Mevsim ödülleri de sahiplerini bu şekilde bulmuş oldu. Şimdi sıra 20 Ağustos Cumartesi ve 21 Ağustos Pazar günü saat 14.00’da oynanacak olan çeyrek final karşılaşmalarında. Sizce ödüller doğru sahiplerini buldu mu? Siz olsanız hangi oyuncuların performanslarını mevsim ödüllerini ile taçlandırırdınız? Hafta sonunda Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde hangi takımlar yarı finale çıkmayı başaracak? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Çeyrek finallerde görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde ilk finalist belli oldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor