Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi başlangıç tarihi ertelendi

Merakla beklenen Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi başlangıç tarihi belli oldu.

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi başlangıç tarihi ertelendi

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi başlangıç tarihi için geri sayım devam ederken, geçtiğimiz günlerde yapılan duyuru ile 5 Ronin’in Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi kapsamındaki slot hakkını gerekli süre içerisinde yeni sezondaki kadrosunu teslim etmediği nedeniyle kaybettiği açıklanmıştı.

Bu duyurudan birkaç gün sonra ise CS:GO alanındaki temsilcilerimizden Eternal Fire League of Legends kadrosu oluşturarak ligde mücadele edeceğini duyurmuştu. Ligde yaşanan bu takım değişikliğinin ardından ise Lolespor resmi sosyal medya hesaplarından Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi başlangıç tarihi hakkında yeni bir duyuru yaptı.

İlginizi Çekebilir: Eternal Fire League of Legends arenasında! Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi’ne bomba transfer

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi başlangıç tarihi güncellendi

2 Haziran Cuma gününün akşam saatlerinde ligin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamada bir takımın belirtilen tarihte kadrosunu bildirmemesiyle başlayan ve yerine yeni bir takımın Şampiyonluk Ligi’ne kabulüyle devam eden süreçte, 8 Haziran’da başlaması planlanan ligin 6 gün ertelenmesine, takımların da desteği ve mutabakatıyla karar verildiği ifade edildi.

Normalde 8 Haziran’da başlaması planlanan Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi bu erteleme sonrasında 14 Haziran Çarşamba günü start alacak.


İlginizi Çekebilir:

League of Legends vcruntime140_1.dll hatası çözümü nasıl yapılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor