Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi Finali yeri ve zamanı belli oldu

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi Finali yeri ve zamanı açıklandı.

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi Finali yeri ve zamanı belli oldu

DenizBank İstanbul Wildcats ile NASR Esports’un ilk yaz mevsimi finali bileti için mücadelesinin başlamasından kısa süre önce beklenen duyuru yapıldı. Duyuru ile Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi Finali yeri ve zamanı belli oldu.

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi Finali ne zaman?

14 Haziran günü başlayan yaz mevsimi boyunca gösterdikleri performans ile finale çıkmaya hak kazanan iki takım, Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi Final karşılaşması kapsamında 12 Ağustos Cumartesi günü saat 17.00’da kozlarını paylaşacak.

27 Temmuz Perşembe günü itibari ile ilk finalist DenizBank İstanubl Wildcats oldu. Finalin ikinci ismi ise 6 Ağustos Pazar günü belli olacak.

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi Finali bu yıl da İzmir’de

Geçtiğimiz yıl Türkiye Büyük Finali 2022 ve League of Legends 10.Yıl Festivali İzmir’de 91. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda gerçekleştirilmişti. 27 Temmuz Perşembe günü yapılan açıklamada belirtilene göre bu yıl da Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi Finali İzmir’deki Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde düzenlenecek.

12 Ağustos günü Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan finale, seyirciler saat 15.00’dan itibaren alana giriş yapabilecek. Final mücadelesi saat 17.00’da başlayacak. Belirtilene göre beş maç üzerinden oynanacak büyük final eşleşmesi için biletler 28 Temmuz Cuma günü satışa çıkacak.

Sizler mevsim finali hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

LoL itibar nedir? League of Legends itibar ne işe yarar?

League of Legends Arena Modu hakkında önemli açıklama geldi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor