Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 6. hafta karşılaşmaları tamamlandı!

Şampiyonluk Ligi 6. hafta karşılaşmaları 18.00’daki son maç ile sona erdi!

Şampiyonluk Ligi 6. hafta

League of Legends Şampiyonluk Ligi mücadeleleri dün ve bugün oynanan 6. hafta karşılaşmaları ile tamamlandı. Kıran kıran geçen mücadeleler sonucunda zirvede olan takım fastPay Wildcats oldu. Haftanın ilk günü olan 6. hafta 1. gün karşılaşmalarına göz atma şansı bulamadıysanız bu günün ve haftanın genel özetine geçmeden önce ilk gün karşılaşmalarına bakmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Heyecanlı bir ilk günün ardından başlayan Şampiyonluk Ligi 6. hafta 2. gün karşılaşmaları Galatasaray Espor vs Galakticos maçıyla başladı. Bunu 5 Ronin vs Fenerbahçe Espor, Suppermassive Blaze vs fastPay Wildcats ve NASR ESPORTS vs Dark Passage karşılaşmaları izledi. Güne ve haftaya noktayı koyan karşılaşma ise Team Aurora vs Beşiktaş oldu. Bu maçlar sonunda günün skor tablosu ise aşağıdaki şekilde oluştu.

  • 14:00 – Galatasaray Espor 1 – 0 Galakticos
  • 15:00 – Fenerbahçe Espor 0–1 5 Ronin
  • 16:00 – fastPay Wildcats 1–0 Papara SuperMassive Blaze
  • 17:00 – NASR Esports 1–0 Dark Passage
  • 18:00 – Team Aurora 1–0 Beşiktaş

Şampiyonluk Liginde zirve mücadelesi bu hafta tamamlanmış olsa da önümüzdeki hafta kaldığı yerden devam edecek. 5 ve 6 Mart tarihlerinde oynanacak 7. hafta karşılaşmaları ile League of Legends Şampiyonluk Ligi heyecanına ortak olmak için resmi kanalları ve bizleri takip etmeye devam edin.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor