Connect with us

Espor

Şampiyonun Yolculuğu: BBL belgeseli yayınlandı

Merakla beklenen belgesel nihayet karşımızda.

Şampiyonun Yolculuğu: BBL

Espor arenasının yıldızı parlayan takımlarından olan BBL Esports’u anlatan Şampiyonun Yolculuğu: BBL belgeseli izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Ferit “wtcn” Karakaya, Şükrü “utheneras” Şentürk, Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak ve Okan İlker Demirel tarafından kurulmuş olan BigBossLayf Esports yada daha çok bildiğimiz ismi ile BBL Esports‘un kuruluş sürecinden bu güne dek olan yolculuğu bir belgesel aracılığı ile hayranlar ile paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılmış olan ve merakla beklenen belgeselde hem takımın kurucularının hem de oyuncuların kariyerleri boyunca ne gibi zorluklarla karşılaştıkları, bu zorlukların üstesinden nasıl geldikleri ve kariyerlerinde emin adımlarla ilerlerken ne gibi bir yol izledikleri anlatılıyor.

Ülkemizdeki espor ekosistemi, ailelerin espor karşısındaki tutumu ve takımın kuruluş sürecinin de detaylı olarak işlendiği belgesel şimdiden hayranlar tarafından da beğeni ile karşılanmış vaziyette.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: Akademi Ligi'nde 4. hafta mücadeleleri tamamlandı!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor