Connect with us

Overwatch

San Francisco Shock 2019 Overwatch League şampiyonluk kostümünü tanıttı

Thunder Doomfist kostümü çok yakında oyuna eklenecek

San Francisco Shock

Geçtiğimiz yıl Overwatch League şampiyonu olma başarısını gösteren San Francisco Shock nihayet şampiyonluk kostümünü tanıttı.

Geçtiğimiz yılın Overwatch League şampiyonu olan ekip bu başarıları sonucunda oyuna eklenerek başarılarının kanıtı olacak olan bir kostüm tasarımı hakkını da elde etmişti. Takımın zaferlerinin nişanesi olarak seçtiği kahraman ise Doomfist oldu. Thunder Doomfist kostümü 26 Mart tarihinde oyuna eklenecek ve oyuncuların satın alımlarına da açık olacak.

Şampiyon takımın zaferlerini anımsatacak kostümler tasarlanması bir Overwatch League geleneği. 2018 yılının Overwatch League şampiyonu olan London Spitfire takımı için Flying Ace Winston kostümü tasarlanarak oyuna eklenmişti. Geçtiğimiz sezonu ise rakipleri karşısında neredeyse harita kaybetmeden kazanan San Francisco Shock ise Thunder Doomfist kostümü ile bu ödülün sahibi oldu.

İlginizi Çekebilir:

Los Angeles Valiant ve San Francisco Shock renk değiştirdi!

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overwatch