Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Sangal Esports, ESEA Advanced League’de ilk maçına çıkıyor!

Temsilcimiz @sangalGG, ESEA Advanced League’de yeni sezonun ilk maçına çıkıyor!

Sangal Esports

Geçtiğimiz sezon ESEA Advanced League‘de playoff oynayan ve MDL şansını kovalayan Sangal Esports, elemelerde istediği sonuçları alamamıştı. Lilmix galibiyetiyle başlayan serüven, Tricked ve Tikitakan karşısında alınan mağlubiyetler ile sonuçlanmış ve Engin “MAJ3R” Küpeli ve ekibi MDL şansını bir kez daha kaybetmişti.

Son iki sezondur MDL şansını kıl payı kaçıran ekip, son olarak kadrosunda değişikliğe de gitti ve yıldız oyuncu Ömer “imoRR” Karataş’ı kadrosuna kattı. imoRR transferi ile birlikte hem taraftarlarını heyecanlandıran hem de yeniden motive olan Sangal, Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda da geçtiğimiz sezonun intikamını 9INE ekibinden aldı ve şampiyonluğunu ilan etti.

Yeniden Türkiye’nin en iyi takımı unvanına sahip olan ve Avrupa sahnesinde de eski ihtişamlı günlerine kavuşmak isteyen Canpolat “hardstyle” Yıldıran koçluğundaki Sangal Esports, ESEA Advanced League’de ligi domine etmek ve playoff bölümünü hızlıca garantilemek istiyor.

ESEA Advanced League’de yeni sezonun ilk karşılaşması ise bugün oynanacak.

 

35. sezon mücadelesinin ilk maçı, Movistar Riders karşısında oynanacak. Karşılaşma, Özgür “root” Alagül ve Berker “gAndhi” Kubat’ın sunumları ile canlı olarak ekranlara gelecek. Karşılaşmayı aşağıdaki bağlantılar üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive