Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Sangal e-Sports Comrade Gaming maçından mağlup ayrıldı

Sangal e-Sports, Gfinity Winter Series kapsamında Comrade Gaming ile karşılaştı.

Ülkemizin yükselen CS: GO ekiplerinden Sangal e-Sports, Gfinity Winter Series 2018 Europe turnuvasında oynadığı maçtan mağlup ayrıldı.

Gfinity Winter Series 2018 Europe’un amatör turnuvasında yer alan tek temsilcimiz, upper bracket 3. tur maçında İngiliz temsilcisi Comrade Gaming ile karşılaştı. bo3 formatında oynanan maç, dün akşam saatlerinde oynandı. İlk harita Train olarak belirlendi ve ilk yarı 8-7 Comrade üstünlüğüyle geçildi. İkinci yarıda ise geri dönüşe imza atan ekibimiz maçı 16-11 kazandı. Bu sonuçla seri 1-0’a geldi. İkinci harita Cache olarak tercih edildi ve ilk yarıda tekrardan 8-7 Comrade üstünlüğü vardı. Maç sonucu ise geçtiğimiz maçın sonucuyla aynıydı fakat bu sefer galip gelen taraf Comrade Gaming oldu.

200 IQ’luk CS: GO Oyunları

Son harita ise Inferno olarak seçildi. Kazanan taraf upper bracket’da yoluna devam edecekken kaybeden taraf ise lower bracket’a düşecekti. İlk yarıda 10-5 Comrade üstünlüğü vardı. İkinci yarıda temsilcimiz geri dönüş yapmaya yaklaşsa da maç 16-14 Comrade lehine sonuçlandı. Comrade, seriyi 2-1’e getirdi ve bir üst tura yükselen taraf oldu. Sangal’den Uğurcan “monst3r” Ateş‘in sergilediği performans galibiyet için maalesef yeterli olmadı.

Sangal e-Sports lower bracket 2. turda hangi takımla karşılaşacak?

Temsilcimizin bir sonraki rakibi İspanyol ekibi Jugones Team oldu. Bu maç yarın saat 22.00’de başlayacak ve bo3 formatında oynanacak.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive