Connect with us

Espor

Sangal Esports kadın VALORANT takımında Panamera ayrılığı

Sangal Esports kadın VALORANT takımı bünyesinde bir ayrılık daha yaşandı.

Sangal Esports kadın VALORANT takımında Panamera ayrılığı
Görsel: twitter.com/sangalgg

Mayıs ayının son günlerinde kadın VALORANT takımının koçu Anıl “Noffe” Turan ve takımın oyuncularından Bahar “Miona” Yılmaz ile yollarını karşılıklı olarak ayıran Sangal Esports kadın VALORANT takımı bünyesinde yeni bir ayrılık daha yaşandı. Yapılan açıklamalara göre aynı kadrodan Beyza “Panamera” Özen ile de yollar ayrıldı.

4 Haziran Cumartesi gününün akşam saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlara göre Sangal Esports ile Beyza “Panamera” Özen’in yolları karşılıklı olarak anlaşılmasının ardından ayrıldı.

Yaşanan ayrılığın duyurulmasının ardından 23 Ocak tarihinde Sangal Esports’a Yönetici Ortak olarak katılan Sarp Meriç, Panamera’ya “Emeklerin için teşekkür ederiz” sözleri ile veda ederken, Panamera ise “Ben teşekkür ederim her şey için” dedi.

Sangal Esports bu kadrosu ile VALORANT Champions Tour 2022: Game Changers EMEA Series 1’de mücadele ederken, en son REBELS Powered by DELL Seri 1 ve 2’de gösterdikleri performans ile iki etkinliği de 3-4. sırada bitirmişti.

Sangal Esports kadın VALORANT takımı kadrosu

Liquipedia’nın verilerine göre yaşanan ayrılıkların ardından Sangal Esports kadın VALORANT takımı kadrosu aşağıdaki gibi şekillendi.

  • Eylül Sudem “Miyori” Sarıoğlu
  • Nehir “Anva” Dinçer
  • Esra “Cleopatra” Çolak

İlginizi Çekebilir:

VCT 2022: EMEA Aşama 2 Challengers 4. hafta karşılaşmaları tamamlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor