Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Sangal Esports’a KPI engeli! Ligdeki üçüncü maç bugün!

Temsilcimiz @sangalGG, ESEA Advanced League’deki üçüncü maçına bugün çıkıyor!

sangal esports

Temsilcimiz Sangal Esports, son zamanlardaki yükselen performansı ile ESEA Advanced League’e büyük bir özgüven ile başladı. Ekibimiz, ligdeki ilk maçında İspanya ekibi Movistar Riders ile karşı karşıya geldi ve rakibini 16-3’lük skorla ezip geçti.

Ligde ikinci maçına dün çıkan Engin “MAJ3R” Küpeli ve arkadaşları, ligdeki ikinci maçına ise KPI Gaming karşısında çıktı. Dust2 haritasındaki karşılaşmada tabanca raundunu kaybeden ekibimiz, skorda 5-0 geriye düştü. Altıncı rauntta ise uykusundan uyanan Sangal, skoru 5-4’e getirmeyi bildi.

Polonyalı oyuncu Adrian “SAYN” Łączyński’nin ilginç AWP performansı, takımı KPI için olumlu sonuçlar verdi ve ilk yarıyı 10-5 ile önde kapatan taraf rakibimiz oldu. Karşılaşmadaki ikinci tabanca raundunu da kaybeden temsilcimiz, kaybettiği ikinci raundun ardından yine 3 rauntluk bir seri yakalamayı başardı ve skor 12-8’e geldi. Devamında ise maça tutunmaya çalışan Sangal, şanssız bir şekilde 16-12’lik skor ile mağlup olan taraf oldu.

Ligin erken safhasında puanları toplayıp playoff bölümünü garantilemek isteyen ekibimiz, üçüncü maçına ise bugün çıkıyor. exCyberwolves ekibi karşısında oynanacak olan karşılaşma, saat 20:00’de izleyici karşısına çıkacak.

20:00‘deki karşılaşmayı aşağıdaki bağlantı üzerinden Berke “Vlad” Kantürk’ün sunumu ile canlı olarak izleyebilirsiniz.

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive