Connect with us

Espor

Sangal Esports Wild Rift takımında oyuncuları ile yollar ayrıldı

Sangal Esports Wild Rift takımındaki 4 oyuncu ile yollarını ayırdı.

Sangal Esports Wild Rift takımında oyuncular ile yollar ayrıldı

Ülkemizde League of Legends Wild Rift alanında takımı bulunan sayılı organizasyonlardan biri olan Sangal Esports, Wild Rift alanında güçlenmek için yeni bir sürece giriyor. Yapılan son duyurulara göre Sangal Esports Wild Rift takımındaki oyuncuları ile yollarını ayırdı.

23 Kasım 2021’de bir yeniden yapılanma sonrası oluşturulan kadroda yer alan Viper, Nyrone, KENZO ve ZEAN ile yolların ayrılığı sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarda şu sözler ile duyuruldu:

“Viper, Nyrone, KENZO ve ZEAN’a teşekkürlerimizle. Bugün, Wild Rift takım oyuncularımızdan Viper, Nyrone, KENZO ve ZEAN ile yollarımızı karşılıklı anlaşarak ayırdık. Tüm oyuncularımıza kariyerlerinin devamında iyi şanslar diler, her şey için teşekkür ederiz.”

Sangal Esports Kurucusu Ergül: “Şimdilik WR’de bir süre olmayacağız ama sonrasında çok farklı olacak””

Ayrılığın ardından kişisel Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Sangal Esports Kurucusu Emre Ergül, “Öncelikle tüm oyuncularıma katkıları için teşekkür ederim. Beraber çok güzel zamanlar geçirdik. Şimdilik WR’de bir süre olmayacağız ama sonrasında çok farklı olacak” şeklinde konuştu.

Yolları ayrılan oyunculardan Anıl ”ZEAN” Yetişdirdim ise düşüncelerini “Teşekkürler. EMEA’da Türkiye’nin en iyi 3 takımından biri olduğumuzu bir çok aksilige rağmen kanıtladık. Takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum hepsi çok iyi ve yetenekli oyuncular.” sözleri ile aktardı.

KENZO: “Gelecekte tekrar görüşmek dileğiyle”

Yaptığı açıklamada Sangal Esports’un ortaklarından Hamza Sönmez ise güzel ve heyecanlı günleri birlikte geçirdiklerini söylerken, “Emekleriniz için hepinize çok teşekkürler dostlar.” dedi.

Enes ”KENZO” Koç ise tüm takım arkadaşlarına ve yönetim ekibine teşekkür edip, “Yollarımız şimdilik ayrıldı gelecekte tekrar görüşmek dileğiyle.” sözlerini kullandı.

Yaşanan bu gelişmenin ardından Sangal Esports’ın mobil platformda mücadele eden takımının kadrosu şöyle şekillendi:

Sangal Esports Wild Rift takımı kadrosu

  • Umut “Standhaft” Berk (Menajer)
  • Mahmut Can “Thea” Yalçın (Koç)

İlginizi Çekebilir:

Çin’deki VALORANT Mobile testlerinden ilk sızıntılar geldi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor