Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Sangal’da koç Tugay “TuGuX” Keskin ile yollar ayrıldı

Sangal’da TuGuX dönemi sona erdi.

Sangal'da koç Tugay "TuGuX" Keskin ile yollar ayrıldı
Fotoğraf: twitter.com/sangalgg

Geçtiğimiz günlerde CS:GO oyuncuları Robin “ScrunK” Röpke, Kornél “kory” Szedlár ve Can “kyuubii” Kamber ile sözleşmelerini bir yıl daha uzatma kararı aldığını duyuran Sangal bu sefer gündemimize takımda yaşanan bir ayrılık ile geliyor.

10 Ocak Salı gününün akşam saatlerinde takımın resmi hesapları üzerinden yapılan açıklama ile birlikte koç Tugay “TuGuX” Keskin ile varılan karşılıklı anlaşma sonucu yolların ayrıldığı bilgisi paylaşıldı.

Yaklaşık bir yıldır takım bünyesinde koç olarak görev alan Keskin takıma “Çocuklarla harika zaman geçirdim. Onlara en iyisini diliyorum ve umarım onları yaklaşan Major’da görürüz.” sözleri ile veda ederken, takımın kurucu ortakları Emre Ergül ve Hamza Sönmez’e kendisine güvendikleri için teşekkür etti.

Bu ayrılık hakkında Emre Ergül ise düşüncelerini “Almanya’ya geçtiğimiz dönem sayesinde hiç zorlanmadık her zaman tamamlayıcım oldu. Kısa sürede güzel başarıların mimarı. Emeklerin için çok teşekkürler kardeşim, yeni yuvanda başarılar diliyorum!” şeklinde ifade etti.

Sangal CS:GO kadrosu

  • Robin “ScrunK” Röpke
  • Kornél “kory” Szedlár
  • Can “kyuubii” Kamber
  • Love “phzy” Smidebrant
  • Caner “Soulfly” Kesici

Yaşanan bu ayrılık hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce TuGuX’un bir sonraki takımı neresi olacak? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer tüm okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: Sangal, kyuubii, ScrunK ve kory ile devam dedi

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive