Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Calyx’in “SasuKe ile woxic kavga etti” iddialarına SasuKe’den cevap geldi

Caylx’in “woxic ile SasuKe kavga etti” iddialarına SasuKe’den cevap geldi: “Kendi kendine hikayenin üstünü doldurmuş.”

Bir Twitch yayınında Space Soldiers‘ta ve sonrasında yaşananları anlatan Buğra “Calyx” Arkın’a bir cevap da Ufuk “SasuKe” Göktaş’tan geldi. Kişisel Twitter hesabı üzerinden konuşan oyuncu, “Calyx kendi kendine hikayenin üstünü doldurmuş” yorumunu yaptı.

“Kendi kendine hikayenin üstünü doldurmuş.”

“Her takımın içinde kavgalar olur. Çünkü herkesin aynı oyun ve kafa yapısına gelmeden takımın ilerlemesi zordur. Benim Özgürle ettiğimi bahsettiği kavgayı Mr. Calyx yanlış hatırlıyor sanırsam, kendi kendine hikayenin üstünü doldurmuş. Ben Özgür’le tartıştığım da zaten evdeydim. Antrenman aksamaması için evden oynuyordum. Eve gitme sebebim ise ailevi bir durumdu. Kavga ile alakası yok. Tartışmanın nedenini merak edenler ise oyun düzeni ile alakalıydı. Benim fevri çıkışım buna sebep olmuştur. Bu çıkışın sebebi de yukarıda bahsettiğim ailevi sebepler idi. Daha sonrasında gidip paşa paşa Özgür’den özür dilemiştim zaten. Ardından olay çözüldü zaten. Bu anlattığım olayda Çin turnuvasına yakın bir tarih vs. değildi. Takımda asmo var iken olmuş bir olaydır.”

“Çok komik.”

“Bora’yı atacağız muhabbeti dediği şey çok komik. Bunu en son oynadığım takım arkadaşlarıma da bu konuyu sorabilirsiniz, hepsine verdiğim cevapları onlardan duyabilirsiniz. Kendisi Bora’nın arkasından “Niye ben Bora ile aynı takımda oynuyorum.” diye hayıflanan kişidir o yüzden buna baya güldüm. :)”

“Buraya seninle alakalı bir şeyler yazıp yada kendi arkadaş çevremin yayınına çıkıp herkesin bana inandığı bir ortamda seninle ilgili kafamdan salladığım birşeyler anlatsam zaten herkes bana inanmış olacak.Böyle boş işler kovalama kariyerine odaklan benden sana tavsiye :)”

“Hepimiz toplansak bir yere yayın açsak zaten yerin dibine girersin.”

“Senin de bunun üstüne gitmemeni tavsiye ediyorum. Yoksa hepimiz toplansak bir yere yayın açsak zaten yerin dibine girersin.”

“Bu bahsedilen Buğra bizi sattı gitti vs. konularını da burada herkesten kapatmasını rica ediyorum. Üstünden çok sular aktı. Herkes kendi yoluna gitti. Kimsenin umursadığını sanmıyorum. İyi geceler.”

İlginizi çekebilir: Calyx’nin “Özgür’ün yaptığı şeyler prim için” açıklaması ve woxic’in cevabı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive

error: Üzülerek söylüyoruz ki kopyalamaya izin veremiyoruz.