Connect with us

Hearthstone

Saviors of Uldum Solo Adventure ne zaman geliyor?

Saviors of Uldum genişleme paketinin gelmesiyle gözler Solo Adventure’ına çevrildi. #Hearthstone

Saviors of Uldum genişleme paketinin gelmesiyle gözler Solo Adventure‘ına çevrildi. Adı Tombs of Terror olması beklenen Solo Adventure 17 Eylül’de karşımızda. Daha fazla bilgi için Playerbros‘u takip edebilirsiniz. Eylülün 17’sine gelene kadar 2 hafta sürecek olan The Onward to Uldum etkinliğinde bizi neler bekliyor.

Hearthstone 26 Ağustos Kart Dengeleme Değişiklikleri

The Onward to Uldum

The Onward to Uldum etkinliğiyle 2 yeni Bar Kavgası(Tavern Brawl) ile hediye bir sürü kart paketi bizlerle.

1. Hafta(4 – 10 Eylül) The League of Explorers: Revived!

Yeni Solo Adventure‘dan esinlenmiş bu Tavern Brawl da ; Elise Starseeker‘ın eski arkadaşlarını kurtarıp League of Explorer ekibini tekrar bir araya getirmesine yardımcı ol. Birinci hafta başlangıcında gizemli bir efsanevi görev bizimle olacak. Tavern Brawl ile yapılacak görevin ödülü 1 Saviors of Uldum kart paketi olacak. Ayrıca Tavern Brawlın ödülü ise 1 Classic kart paketi olacak.

2. Hafta(11 – 18 Eylül) Three Wishes

Bu Tavern Brawl da hazır destelerde yeni Zephrys the Great kartını akıllıca kullanmamız gerekecek. İkinci hafta başlangıcında da gizemli bir efsanevi görev bizimle olacak. Tavern Brawl ile yapılacak görevin ödülü 2 Saviors of Uldum kart paketi olacak. Ayrıca Tavern Brawlın ödülü ise 1 Classic kart paketi olacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hearthstone