Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ScreaM transferinden sonra istediğini alamayan fnatic’den yeni bir transfer daha

Ünlü AWP oyuncusu draken, fnatic tarafından yedeğe alındı.

Uzun süredir istediği performansı ve sonuçları alamayan fnatic yönetimi, ScreaM transferinin hemen ardından yeni bir transfer daha gerçekleştirdi.

2018 yılına bomba gibi bir giriş yapan ve art arda şampiyonluklar alan İsveç devi, daha sonra ani bir çöküş ile adeta ortalıktan kayboldu. Katıldığı turnuvalarda istediği başarıları da elde edemeyince kadrosunda değişikliğe gitmeye karar veren ekip, ScreaM’i kadrosuna katmıştı. ScreaM henüz resmi sözleşme imzalamamış olmasına rağmen takımın oynadığı maçlarda güzel performans sergilemişti. Ancak bu performans takımının galibiyet almasını sağlayamadı. Bunun üzerine yönetim takıma yeni bir isim daha katmaya karar verdi.

draken uzun süredir takımı adına etkisiz bir performans sergiliyordu. Performans olarak zirveye çıktığı dönemde NiP takımına transfer olan oyuncu, daha sonra eski takımından fnatic takımına transfer olmuştu. Bunun üzerine hali hazırda fnatic takımında AWP rolünde oynayan JW ise başka bir rol oynamak zorunda kalmıştı. Ancak draken’nın uzun süredir gösterdiği kötü performansa fnatic yönetimi daha fazla katlanamadı ve yerine eski oyuncuları Simon twist Eliasson’ı AWP rolü için transfer etti. draken ise yedeğe çekildi.

ESL Pro League Season 8 kapsamında Heroic karşısında yeni kadrosuyla ilk maçına çıkacak olan ekip, eski günlerine geri dönmek istiyor. Öte yandan yönetim kuşkusuz ScreaM’in kısa sürede takıma adapte olmasından dolayı çok mutlu. Şimdi tüm gözler twitst‘in performansının üzerinde olacak.

İşte fnatic’in güncel kadrosu

Sweden Jesper “JW” Wecksell
Sweden Freddy “KRIMZ” Johansson
Sweden Richard “Xizt” Landström
Sweden Simon “twist” Eliasson
Belgium Adil “ScreaM” Benrlitom (stand-in)

Sweden William “draken” Sundin (yedek)

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive