Connect with us

Espor

Semih “LEGOO” Selvi: “G2’dan intikam almak istiyoruz!”

Legoo: “Hedef Şampiyonluk!” @semihslvi

Allied Esports Odyssey turnuvası öncesi Relegate TV’nin, YouTube’da LEGOO ile yaptığı röportajı siz takipçilerimiz için bir özet haline getirdik. Genel olarak takımın durumu ve kendisi hakkında konuşan Semih “Legoo” Selvi‘nin röportajı sizlerle.

Semih “Legoo” Selvi, işlerin artık ciddiye bindiği son turnuvadan sonra Legoo şuanlık BBL Esports’ta kalmak istediğini ve yakından tanıdığı arkadaşları ile daha çok başarı kovalamak istediğini söyledi. Gaming house sorusuna ise şuanlık düşünmediklerini, 5 erkeğin tek bir evde kalmasının deneyimledikleri tecrübelere göre mentalitelerini çöküntüye uğrattığını söyledi. Fakat takımın ihtiyacı olması halinde büyük turnuvalar öncesi 2 hafta – 1 ay gibi sürelerde kamp yapmak için gaming house tutabileceklerini dile getirdi.

“Yurt dışından teklif alsan gider misin?” sorusuna ise “Uçuk bir fiyat olursa tabiki burada geleceğim söz konusu ve 25 yaşında olduğum için gidebilirim. Uçuk bir fiyat olmazsa burda kalıp kendi arkadaşlarımla başarı yakalamak isterim. Yurtdışından bir takım 10.000 dolar verse gitmemek aptallık olur, ülkemizde 70.000 TL gibi bir meblağ yapıyor.” şeklinde yanıt verdi.

Legoo: “Hedef Şampiyonluk!”

Takımın durumu hakkındaki görüşleri ve bugünkü turnuvada ne hedefledikleri sorusuna ise “Tabii ki şampiyonluk. G2’dan intikamımızı almak istiyoruz.” cevabını verdi. G2’nun avrupada girdikleri tüm turnuvayı kazandıklarını vurgulayan Semih Selvi, “Geçen sefer onları zorladık, bu sefer onlara karşı kazanacağız” dedi. Antrenman yapmaya pek vakit bulamadığını dile getiren Legoo, “Ben aynı zamanda hem kıraathane işletiyorum hem de nakliyecilik yapıyorum. Gece dükkanı kapatıp gelip yayın açıyorum çok yoğunum ve antrenmana vakit ayıramıyorum.” dedi. Valorant korona dönemine denk gelmese bu kadar antrenman yapmaya zaman bulamayacağını ve belki de Avrupanın ilk 6 takımına kalamayacaklarını söyledi.

Takımdan maaş alıp almadığı ve sözleşmelerinin bulunup bulunmadığı sorusuna ise şuan resmi bir sözleşmelerinin olmadığı fakat hazırlık aşamasında olduğu, katıldıkları 2 turnuvada da takımlarının onlara güzel bir prim verdiğini söyledi ve bu konuda teşekkürlerini sundu.

Takımın gelecek hedeflerine ilişkin olumlu konuşan Legoo, Riot’un henüz VALORANT için bir lig oluşturmadığını ve şimdilik özel şirketlerin Riot sponsorluğunda gerçekleştirecekleri turnuvaya katılacaklarını söyledi. Son olarak kendisini ve BBL Esports’u destekleyenlere söylemek istediğiniz bir şey var mı sorusuna “Desteklemeye devam etsinler yaptıkları güzel yorumları görünce biz de duygulanıyoruz ve daha çok sorumluluk hissediyoruz. Başarmalıyız, arkamızda böyle bir destek var başarısız olmayıp bu insanları sevindirmemiz gerekiyor diyoruz. Destekleyen herkese tekrar teşekkür ediyorum.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

BBL Esports bugün dünya devi G2 Esports ile karşılaşmaya çıkıyor. Saat 20:30’da başlayacak turnuvayı VALORANT’ın resmi Twitch hesabından takip edebilirsiniz.

Moba ve FPS oyun meraklısı, sıkı Espor takipçisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor