Connect with us

Espor

Semih “LEGOO” Selvi’den VCT Masters finalleri sonrası ilk açıklama

Semih “LEGOO” Selvi, Futbolist ile oynadıkları final karşılaşması sırasında yaşadığı internet sıkıntısından bahsetti.

Semih "LEGOO" Selvi VCT Masters finalleri sonrası ilk açıklama

BBL Esports ve Futbolist arasında oynanan VCT 1. Aşama Masters Türkiye Bölgesi final karşılaşması 21 Mart Pazar günü saat 18:00’da başlamıştı. Beş maç üzerinden oynanan heyecan dolu serinin ardından 3-0’lık bir skor ile şampiyonluk Futbolist ekibinin oldu. Hem karşılaşma sırasında hem de şampiyonunu belli olmasının ardından Semih “LEGOO” Selvi birtakım açıklamalarda bulundu.

BBL Esports’un oyuncularından biri olan Semih “LEGOO” Selvi, final serisinin devam ettiği sırada 1.34 Mbps indirme ve 8.24 Mbps yükleme hızına sahip bir Speedtest sonucunu Twitter üzerinden paylaşarak “Oyunda 50PING + PAKETLOSS. TS’DE SESLER KESİLİYOR. TEŞEKKÜRLER @TurkTelekom” mesajını paylaşmıştı.

Final karşılaşmasının sona ermesinin ardından Selvi, galibiyete ulaşan Futbolist ekibini tebrik ederek, “Avrupa’da ülkemizi hep beraber en güzel şekilde temsil ederiz inşallah..” sözleri ile düşüncelerini dile getirdi.

İlk attığı internet sorunu hakkındaki Tweet’e gelen tepkilerin üzerine ise LEGOO, attığı yeni Tweet’te bu sorunun sadece serinin Split haritasında oynanan ikinci maçında olduğunu söylerken, “Yani twit bahane twiti değil rakibimiz daha iyi oynadığı için kazandı.” dedi.

Semih "LEGOO" Selvi'den VCT Masters finalleri sonrası ilk açıklama


İlginizi Çekebilir:

BBL Esports vs Futbolist finalinde şampiyon Futbolist oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor