Connect with us

LoL

Senna ve Aphelios 10.6 Yamasıyla Dengeleniyor!

Senna ve Aphelios, League of Legends 10.6 yamasında tekrar nerf yiyor

Çıktıklarından beri birden fazla değişiklik almasına rağmen, Aphelios ve Senna League of Legends Patch 10.6‘da tekrar nerf yiyor. Şampiyonlar, hem tekli dereceli de hem de profesyonel maçlarda ve oyunlarda en popüler AD taşıyıcılarından ikisi haline geldi ve oyundaki en yüksek alma ve yasaklama oranlarından bazılarına sahip oldu.

Aphelios-güncelleme

Tekli/Çiftli dereceli de Senna, hem ADC hem de destek rollerinde yüzde 52’lik bir kazanma oranına sahip bir şampiyon. Aynı zamanda Kuzey Amerika’daki LCS, Avrupa’nın LEC ve Kore’nin LCK’sı için birincil aday olarak yerini koruyor. Birden fazla kompozisyon etrafında çalışan ve hızlı tempolu oyunlar için ideal olan esnek bir şampiyon. Öte yandan Aphelios, Platinyum ligilerinde ortalama yüzde 48’lik bir kazanma oranına sahip, tekli dereceli de kaybetme oranı en düşüklerinden biri.

Riot, Senna ve Aphelios nerflerinin özelliklerini henüz açıklamadı, ancak tüm değişiklik listesi haftanın ilerleyen günlerinde ortaya çıkacak gibi görünüyor. Bu nerflerin şampiyonları ne kadar etkileyeceği ise henüz bilinmiyor. League of Legends Yama 10.6 18 Mart Çarşamba günü yayınlanacak.


İlginizi çekebilir:

Riot, Twisted Fate’i Güçlendiriyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL