Connect with us

LoL

Ses 1-2: 2020 VFŞL Yaz Mevsimi sekizinci haftasında neler konuşuldu?

2020 VFŞL Yaz Mevsimi sekizinci hafta Ses 1-2 bölümü yayımlandı!

ses 1-2

2020 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi sekizinci haftasını da geride bıraktık. Bu hafta da Ses 1-2 bizlere çok keyifli dakikalar sunuyor!

2020 VFŞL Yaz Mevsimi lig aşamasının bitmesine sadece bir hafta kaldı! Buna bağlı olarak da takımların heyecanı artmış durumda. Son haftaya girerken sadece iki takımın playoff şansı garanti durumda. Bunlar fastPay Wildcats ve GALAKTICOS. Team Aurora ve Royal Youth için de playoff şansı artık kalmadı. Kalan 6 takım arasından da sadece dördü Mevsim Finalleri‘ne kalabilecek.

Hangi takımın ne kadar şansı olduğunu incelediğimiz yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Son haftaya girerken playoff yarışında olan takımlardan Galatasaray‘ın ve 5 Ronin‘in performansları gayet iç açıcı görünüyor. Fakat Mevsim Finalleri’ne kalması en zor olan iki takım da bu ikisi. Papara Supermassive de bu yarışta olan takımlardan ve fikstürleri görece daha kolay diyebiliriz. Büyük bir taraftar kitlesine sahip 1907 Fenerbahçe de playoff için mücadele eden takımlardan. Onlar da eğer Mevsim Finalleri’nde oynamak istiyorsa olası rakibi Dark Passage‘ı son haftanın ikinci gün maçında yenmeleri gerekiyor.

Birbirinden heyecanlı karşılaşmalara tanık olduğumuz sekizinci haftada bakalım takımlar Ses 1-2‘de neler konuşmuş:

2020 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nin tüm maçlarını YouTube, Twitch ve Nimo TV‘den izleyebilirsiniz!


Gelen tepkilerden sonra LEC NEOM ile olan ortaklığını sona erdirdi!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi aynı zamanda da oyun ve espor sevdalısıyım. Oyun oynamayı ve esporla alakalı tartışmayı, sohbet etmeyi, yazı yazmayı severim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL