Connect with us

Espor

Seyfi “24” Onat Aytemiz kariyeri hakkında şok açıklamada bulundu!

.@24lolgg kariyeri hakkında bir tweetlonger mesajı yayınladı.

24

Seyfi “24” Onat Aytemiz, Twitter adresinden yaptığı açıklama ile 2019 yılında çıktığı espor yolculuğunun sonuna geldiğini söyledi. Bir tweetlonger mesajı paylaşan 24, şu sözleri söyledi.

“2019 yılında uğraşmaya başladığım, 2020 yılı Haziranda TCL’de oynama fırsatı bulduğum espor kariyerimi sonlandırmaya karar verdim.

Bu yolda çok tecrübe ve iyi dost kazandım, hiçbir şey için pişman değilim. Destek olan herkese çok teşekkür ederim hayal kırıklığı yaşattığım herkesten de özür dilerim.

mamba out”

Seyfi Onat’ın paylaştığı tweetlonger gönderisine eskiden birlikte çalıştığı Team Aurora takımının kurucusu Doğan Dirim yanıt verdi:

“Onat’cım seni tanımak, izlemek ve beraber çalışmak çok büyük zevkti. Hayatının kalanında başarılar dilerim”

Seyfi Onat, Doğan Dirim’e “Çok teşekkür ederim abi başarılı olma hissini yaşama fırsatı verdiğiniz için” diyerek teşekkürlerini sundu.

Seyfi Onat Aytemiz, kariyeri boyunca Royal Youth, Team Aurora ve en son olarak 1907 Fenerbahçe Espor Akademi takımlarında yer aldı. Bu takımlarda Saldırı Gücü Taşıyıcısı(ADC) rolünde yer alan 24’ün elde ettiği başarılar şu şekilde:


Playerbros olarak espor kariyerini noktaladığını açıklayan Seyfi Onat Aytemiz’e gelecek kariyerinde başarılar diliyoruz.


Karagümrük Espor Muratcanko ile anlaştı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor