Connect with us

Espor

Shroud yeniden sahnede: İlk PUBG yayınında CJ ile karşılaştı

#Shroud hastalığının ardından yeniden sahnede. Yıldız isim, aradan sonra ilk #PUBG yayınında GTA San Andreas’ın ana karakteri #CJ ile karşılaştı.

Shroud kısa bir süre önce bindiği Scooter’ı ile bir kaza geçirmişti. Bu kaza ile ünlü yayıncı, bir süre FPS oyunlarından uzak kalmıştı. Geçtiğimiz günlerde sağlığına tekrar kavuşan yayıncı, FPS oyunlarına kaldığı yerden devam ediyor.

Uzun bir süre PUBG‘den uzak kalan yayıncı oyuna tekrardan geri döneceğini dile getirmişti. Bununla birlikte bazı sebeplerden dolayı Apex Legends‘ı tamamen oynamayacağını da dile getirdi. Bazı sebeplerin arasında ise oyundaki hilelerin fazla olması ve sunucu durumunun kötü olması bulunuyor.

[visual-link-preview encoded=”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″]

Ünlü yayıncı uzun sürenin ardından yaptığı ilk PUBG yayınında tanıdık bir yüz ile karşılaştı. GTA San Andreas‘ın ana karakteri olan Charles Johnson (CJ) maçın başında ünlü yayıncıyı ghostladı. Daha öncede birçok yayıncının karşısına çıkan CJ, GTA San Andreas’ın klasik müziğini çalmayı da ihmal etmiyor. İşte o anları aşağıdaki klipten izleyebilirsiniz.

Birçok espor takımında görev yapmış, genç espor tutkunu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor