Connect with us

Magazin

Shroud neden tekrar Twitch’i tercih ettiğini açıkladı

Merak edilen konu hakkında açıklama geldi.

Shroud neden

Microsoft’un yayın platformu olan Mixer‘in fişinin çekilmesinin ardından Shroud neden başka bir platform yerine tekrar Twitch’i tercih ettiğini açıkladı.

Michael ‘shroud’ Grzesiek, Ninja ile birlikte Mixer’e geçiş yaparak adından oldukça söz ettirmişti. Mixer ile anlaşmaya varan ünlü yayıncı platformun kapanmasından sonra ise bir süreliğine yayınlarına ara vermişti. Bu süreçte Shroud’un hangi platformu tercih edeceği de merak konusuydu. Geçtiğimiz günlerde Twitch‘e geri dönen yayıncı YouTube yada Facebook Gaming yerine neden tekrar Twitch’i tercih ettiğini açıkladı.

”Açıkçası Twitch en iyisi, elbette! En başından beri Twitch’te doğdum ve büyüdüm. Burası en büyük yayın platformu. Kesinlikle en büyüğü. Bu yalnızca doğru hissettiriyor, anlıyor musunuz? Twitch aklımdaki büyük planlar ile tamamen uyuşuyor. Çok yakında bazı planlarım olabilir. Henüz size söyleyemem. Yine de hazırladığım bazı harika şeyler var.” ifadelerini kullanan yayıncı eski evine dönmekten oldukça memnun görünüyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin