Connect with us

Espor

shroud Sentinels VALORANT kadrosuna katıldı!

shroud Sentinels VALORANT takımı ile espora dönüyor!

shroud

CS:GO tarihinin en başarılı oyuncularından Michael “shroud” Grzesiek bir süredir profesyonel espor sahnesinden uzaktaydı. 2013-2017 yılları arasında Cloud9 ile başarıdan başarıya koşan Kanadalı profesyonel oyuncu 2018 yılında profesyonel CS:GO oyunculuğunu bıraktığını açıklamıştı. Profesyonel esporu bırakmasının ardından tam zamanlı yayıncılığa başlayan shroud bu kariyere önce Twitch’te başlamış, bir süre Mixer platformunda yayıncılık yapmış, bunun ardından ise Twitch’e geri dönmüştü. Yayıncılık kariyerinde oldukça başarılı rakamlara ulaşan shroud bu süreçte birçok ödül de kazandı.

Espor sahnesinden yaklaşık 4 sene uzak kalan shroud bugün yapılan duyuru ile bu sahneye geri dönüşünü açıkladı. CS:GO ile ünlenen oyuncu son zamanların bir diğer fazlasıyla popüler FPS sahnesi olan VALORANT’ta mücadele edeceğini açıkladı. shroud’un katılacağı takım ise Amerika merkezli Sentinels ekibi olacak. Fortnite, Apex Legends, Wild Rift, Halo, VALORANT ve Hearthstone takımlarına sahip Sentinels, ShahZaM, TenZ gibi yine CS:GO arenasından tanıdığımız popüler isimleri barındıran kadrosuna bugün shroud’u da katmış oldu. Özellikle geçen sene katıldığı turnuvalarda oldukça fazla birincilik elde eden Sentinels ekibi Shroud’un da kadroya katılmasıyla kazanmaya devam etmeyi hedefliyor.

“Efsane geri döndü ve kazanmak için burada” başlığı ile paylaşılan video espor hayranlarını şoka sokmuş durumda. Profesyonel yayıncının espor sahnesine dönmesi pek çok izleyicinin tahminleri arasında değildi. Şaşkınlık içinde yapılan yorumların arasında ünlü yayıncılar, esporcular ve hatta ESL CS resmi hesabı bile yer aldı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor