Connect with us

VALORANT

Shroud’dan VALORANT profesyonel oyunculukla ilgili açıklama geldi!

Başarılı yayıncı Shroud, VALORANT’ta profesyonel oyuncu olup olmayacağı ile ilgili açıklamalarda bulundu!

Michael Shroud Grzesiek

1 Nisan‘da şaka olarak VALORANT‘ta profesyonel oyuncu olacağını duyuran Shroud belki bunu şakadan daha fazlası olarak söylemiş olabilir. Başarılı yayıncının belki içinde hala rekabet isteği vardır!

VALORANT için “Uzun süredir oynadığım en güzel oyun.” diyen Shroud, Riot Games‘in yeni FPS projesi hakkında düşüncelerini açıkça belirtmişti. Yakın zamanda Youtube‘a yüklediği videolarının birinde VALORANT’ı ve bu oyunun yayınını yapmayı ne kadar çok sevdiğini söyledi ve tekrardan profesyonel oyuncu olma istediğini alevlendirdiğini de ekledi.

“Tekrardan profesyonel oyunculuk yapmak isterdim fakat bu benim yayıncılığımı riske sokar.”

Shroud, profesyonel deneyimlerine dayanarak, VALORANT’ı sadece eğlence amaçlı oynayamadığını belirtti. Profesyonel olmak istememesinin sebebinin de yeteneksizlik ya da yeteri kadar zaman ayıramama olmadığını söyledi. Hem yayınlara hem de profesyonel oyunculuğa bir şekilde zamanının yetebileceğini fakat böyle devam ederse başka herhangi bir şey için zamanının kalmayacağını da ekledi.

Eski profesyonel CS:GO oyuncusu olan Shroud ilk yayınlara başladığında hala oyuncuydu. Yani bunu daha önce deneyimlemişti ve gerçek anlamda böyle bir deneyimi tekrar yaşamak istemiyordu.

“Şu anda yaptığım işi profesyonel oyunculuktan çok daha fazla seviyorum. Fakat bu kötü bir durum çünkü VALORANT’ı profesyonel olarak oynamayı da çok isterdim.”

“Şu an VALORANT var ve her zaman geri dönebileceğim bir oyun olarak kalacak. Mesela şu oyunu oynamak artık istemiyorum, o zaman girip bir kaç oyun VALORANT oynayayım.”

Yani kısaca başarılı yayıncının profesyonel oyuncu olmayacağını fakat yayınlarında VALORANT’ı sıkça göreceğimizi söyleyebiliriz!

Overwatch Anniversary için Dragoon Mercy kostümü tanıtıldı

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT