Connect with us

VALORANT

Shroud: “Raze gerçekten dengeli”

shroud, Raze’in dengeli olduğunu düşünüyor.

Michael Shroud Grzesiek

Raze adlı VALORANT ajanın “dengeli” olduğunu söyleyen Shroud, oyun ile ilgili ilk tartışmalı görüşünü belirtti!

VALORANT oynayan ve izleyen insanların bir çoğunun aksine shroud, Raze’in yüksek oranda dengeli olduğunu belirtti.

“Popüler olmayan bir düşüncem. Raze yüksek oranda dengeli.”

Bu Tweet’i atmasının ardından diğer büyük yayıncıların tepkileri gecikmedi. Summit1g “kötü karar” diyerek shroud’un tam aksini düşündüğünü belirtti. Bu Tweet’e shroud’un cevabı ise: “yüksek oranda dengeli dedim. Asıl noktayı kaçırıyorsun. Bence ona biraz zaman verelim ve neler olacağına beraber bakalım” oldu.

Bir başka Tweet’i yanıtlarken de bu düşüncesinin ciddi anlamda gerçek olduğunu söyledi. Şampiyonun yetenek kitinin çok özel ve kullanımının da çok basit olduğunu ekledi.

Dr Disrespect de shroud’a şu Tweet ile destek çıktı:

“Kesinlikle katılıyorum. Bu düşünceye karşı çıkanların %99’u oyunu profesyonel seviyede oynamıyordur. Ama biz shroud, bunu biliyoruz.”

Shroud’un bu ajan hakkındaki görüşleri, bu ajanla daha fazla oynadıktan sonra değişmiş gibi duruyor. Yayıncının Raze ile ilgili ilk görüşleri bozuk derecede güçlü olduğuydu. Hatta bir videoda şu sözleri sarf etmişti: “Riot bu ajanı yaparken ne düşünüyordu? Bu karakter dengeli değil ama bayıldım!” Sonrasında ise şunları eklemişti: “Oyun böyle oynanmamalı. Bu kadar hasar vuran bir karakter olmamalı.”

İlginizi Çekebilir: VFŞL 2020 Kış Mevsimi normal sezon maçları bugün tamamlanıyor

VALORANT’ta neredeyse tüm karakterlerin yetenekleri işlevsel konumda. Kör eden bombalar, sis bombaları, duvarlar ve hareketlilik sağlayan yetenekler var. Fakat Raze’in yeteneklerinin tümü rakibe hasar vurmasını sağlıyor.

Hali hazırda silah da satın alınabilinen bu oyunda yeteneklerin hasar vurmaktan ziyade işlevsel olması oynanışı daha iyi etkiler ve oyunculara daha sağlam bir oynanış sunar. Shroud’un da bu konudaki düşünceleri tam olarak böyle. Böyle bir yetenek setine sahip karakterin oynanış açısından rahatsız edici olduğunu ekliyor.

Oyunun kapalı betada olduğunu düşünerek yorum yapmak gerekiyor. Şu anda Raze gerçek anlamda güçlü olsa da oyunun resmi çıkışında bu değişebilir. Hasar bakımından diğer ajanların şimdilik çok önünde olan Raze belki de yazın oyun çıktığında daha dengeli bir ajan olacak. Hep beraber göreceğiz!

VALORANT – Spike hakkında bilinmesi gereken her şey!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT