Connect with us

Espor

Sina Afra, 1907 Fenerbahçe’nin son dönemini değerlendirdi

Sina Afra, 1907 Fenerbahçe’nin son dönemini ve MSI ön eleme gruplarını değerlendirdi.

1907 Fenerbahçe Takım Başkanı Sina Afra, kişisel Twitter hesabından 1907 Fenerbahçe‘nin son dönemine yönelik samimi açıklamalar yaptı. MSI’ın ön eleme gruplarını belirlemek adına yapılan kura çekiminin ardından konuşan Afra, “Sanırım takım olabilmek bizim ilk günden beri en büyük değerimiz” dedi. Sina Afra daha önce yaptığı açıklamalarda da ana hedeflerinin kupayı kaldırıp MSI’a gitmek olduğunu söylemişti.

Sina Afra’nın Twitter hesabından yaptığı açıklamaları hemen aşağı paragraflar halinde ekliyoruz. Dilerseniz buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz adres üzerinden de bu açıklamaların kaynağını görebilirsiniz.

“Sanırım takım olabilmek bizim ilk günden beri en büyük değerimiz.”

“Kış sezonunu geride bırakıyoruz. Özellikle LoL başta olmak üzere tüm takımlarımız 1907 Fenerbahçe olarak oyunlarında çok iyi bir sezon geçirdiler veya hala iyi bir şekilde devam etmekteler. Bugün LoL hakkında bir kaç düşünce paylaşmak istiyorum… VFŞL şampiyonluğumuz baştan beri uygulanan bir stratejinin sonucu olarak görüyorum: çok çalışan, başarı isteyen, ne yaptığını bilen bir takım olabilmek. Sanırım takım olabilmek bizim ilk günden beri en büyük değerimiz. Bunu yaparken yurtdışı analistlerimiz dahil büyük bir ekip çalışması ortaya koyuyoruz. Çok çalışmaya biraz şans, başarı vs eklenince, özgüven devreye giriyor ve sizi sonuna kadar taşıyor. Ligin sonunda şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu biliyorduk. Finalde gördüğümüz olay çok deneyimli ve başarılı bir ekiple, kazanmaya aç bir ekibin karşılaşmasıydı. Bizim açımızdan her şey yaver gitti.

“Ölüm grubunun ne olduğunu Worlds 2017’de tattık.”

“MSI’da kura çekimleri bugün gerçekleşti (bu arada en heyecansız kura çekimiydi). Düştüğümüz gruba ölüm grubu deniliyor ama bunun böyle olduğunu düşünmüyorum. Ölüm grubunun ne olduğunu Worlds 2017’de tattık. Bu seneki MSI grubu bizim grubumuz. VFŞL o kadar geliştiki, ilk üçte bitiren tüm takımlarımız bu gruptan birinci çıkabilirdi. Bu sefer bayrak bizde ve bu onura layık olmak için her şeyi yapacağız. Takım hazır ve MSI’yı iple çekiyor. Vietnamlı ev sahipleri de kusurumuza bakmasınlar.”

MSI’da ön eleme grupları belli oldu: 1907 Fenerbahçe A Grubu’nda

“Geleceğimiz akademilerden yetişecek”

“Akademi takımımızın da akademi ilgini kazanması bizim için çok önemli. Geleceğimiz akademilerden yetişecek. Zaten takımlarımız sürekli dinamik kalacak, başarıya odaklanmış değişim çok önemli. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Zaten yapmaya da başladık. #HerZamanHerYerde Fenerbahçe!”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor