Connect with us

Espor

Sina Afra: “Yedinci sezonumuzda üçüncü şampiyonluğumuz! Yaşa Fenerbahçe”

Sina Afra: “Yedinci sezonumuzda üçüncü şampiyonluğumuz! Yaşa Fenerbahçe”

Sina Afra: "Yedinci sezonumuzda üçüncü şampiyonluğumuz! Yaşa Fenerbahçe"

11 Mayıs Pazartesi günü 1907 Fenerbahçe ve fastPay Wildcats arasında gerçekleşen 2020 Kış Mevsimi Finali karşılaşmasının arından şampiyonluğa 1907 Fenerbahçe ulaştı. Takımın üçüncü şampiyonluğuna ulaşmasının ardından espor dünyasında yer alan Sina Afra gibi pek çok isim tebrik ve teşekkür mesajı yayınladı.

Karşılaşmanın ardından mesaj yayınlayan bir isimde 1907 Fenerbahçe Espor Takım Başkanı Sina Afra tarafından yapıldı. Afra, paylaştığı Twitter gönderisinde “Yedinci sezonumuzda üçünü şampiyonluğumuz! Yaşa Fenerbahçe, tebrikler. Takımımla gurur duyuyorum” sözleri ile şampiyonluğu kutlarken, “GG WP @IWcats – gençlere inanmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdiniz.” sözleri ile de rakiplerini tebrik etmeyi unutmadı.

Bu paylaşımlardan kısa süre sonra bir çift daha paylaşım yapan Afra, “Şampiyonluk için takıma, koçlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çok çalıştığımız, disiplinli olduğumuz bir sezon oldu. Finalleri 3-0 kazanma huyumuzu özellikle seviyorum, inşallah bu hep böyle devam eder @FBespor” sözleri ile tekrardan 1907 Fenerbahçe Espor ekibine teşekkür etti.

Sina Afra paylaştığı son Tweet’te ise Korona virüs nedeniyle gerçekleştirilemeyen etkinliğe şu sözler ile değindi: “Keşke bu final Espor sahnesinde oynanabilseydi. Orada kupa kaldırmak çok keyifli. Ve bir keşke MSI ile ilgili. Keşke bu sene MSI olsaydı ve gidebilseydik. Artık Worlds’e odaklanmak zorundayız”


İlginizi Çekebilir:

1907 Fenerbahçe Espor 2020 VFŞL Kış Mevsimi Şampiyonu oldu!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor