Connect with us

Espor

Singularity iki oyuncusu için ne kadar istiyor?

Kuzey Amerika’da bir oyuncu ne kadar maaş alıyor, sözleşme fesih bedelleri ne kadar gibi sorular için düşündürecek bir haber geldi.

Team Singularity, HLTV.org’un listesine göre şimdilerde dünyanın en iyi 42. takımı. İrili ufaklı birçok organizasyonda boy gösteren bu ekip, orta sıralarda yer alması ve dönem dönem zirveyi zorlamasıyla tanınıyor. Kısa bir süre önce ortaya atılan bir iddiaya göre Singularity’de sözleşmelerinin bitmesine 3 aydan az bir süre kalan iki oyuncu için bir sözleşme fesih bedeli belirlendi.

DeKay’in haberine göre, Singularity, Cameron “hydrex” Kern ve Alan “Shakezullah” Hardeman’ı kadrosuna hemen katmak isteyen ekiplerden 60 bin dolar istiyor. Bu bedel sadece bir oyuncu için değil, direkt ikili için geçerli. hydrex ve Shakezullah’ı aynı anda kadrosuna dahil etmek isteyen ve oyuncuların sözleşmelerinin bitmesini beklemek istemeyen bir ekibin kasasından 60 bin dolar çıkmak zorunda.

flusha ve Golden, fnatic’e geri mi dönüyor?

Bir ayda ne kadar kazanıyorlar?

Counter-Strike sahnesindeki maaşlar direkt takımlara ve oyunculara endeksli olması yönünden epey değişiklik gösterebiliyor. Bu bağlamda Türk CS: GO dünyasında da oyuncuların kazandıkları paralar epey farklı. Öyle ki Türkiye’de birçok turnuvada zirveye oynayan oyuncuların hiç kazanamadığını dahi görebiliyoruz. Peki Singularity’de durum nasıl?

Dexerto’da çıkan haberde verilen bilgilere göre, bu iki oyuncunun bir aylık maaşıysa bin dolar civarında geziyor. Kuzey Amerika’da oyunculuk kariyerlerine devam eden hydrex ve Shakezullah üzerinden verilen bilgiler, tabii ki diğer takımlar için de bir ölçüt anlamına gelmeyebilir. Zira bulunan konum, sağlanan imkanlar ve organizasyon başarısı da kazanılan parada önemli bir etken.

woxic yayınlarında harika oyunlarını sürdürüyor

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor