Connect with us

VALORANT

Sıradaki VALORANT ajanından ilk görseller paylaşıldı

VALORANT’ın 14. ajanı ilk kez gözler önünde

sıradaki VALORANT ajanından

Riot Games VALORANT’ın internet sitesi üzerinden paylaştığı görseller ile sıradaki VALORANT ajanından ilk ipuçlarını gözler önüne serdi.

Çıkışını gerçekleştirdiği ilk günden bu yana kendine geniş bir oyuncu kitlesi edinmeyi başarmış olan VALORANT farklı yeteneklere sahip ajanları ile de her oyun tarzından ve yetenekten oyuncuya hitap etmeyi başarıyor. Oyunun sürekli genişleyen karakter havuzu da oyunun güncel tutulması yönünde büyük katkılar sağlıyor. Her yeni sezonda yeni bir ajana kavuşacağımızı daha önceden müjdelemiş olan geliştiriciler sıradaki VALORANT ajanı için de ilk görseli oyuncuların beğenisine sundu.


VALORANT’ın resmi internet sitesi üzerinden duvar kağıtları kısmında paylaşılan görselde 14. ajanın bir silueti yer alıyor. Görselde ayrıca ajanın rolünün de şimdilik belirsiz olduğunu gösteren ”ROLE?” ifadesi yer alıyor. Yeni ajanın ayak sesleri daha önce Icebox haritasında duyulmuştu.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    VALORANT