Connect with us

Espor

Şirketler arası espor turnuvası GGCorp, mayısta geri dönüyor!

Şirketler arası espor turnuvası GGCorp, dördüncü organizasyonu ile yeniden geliyor.

GGCorp

Daha önce 50 markadan 600’ü aşkın katılımcının yer aldığı GGCorp. 2021 yılında pandemi nedeni ile tamamen online olarak tüm Türkiye’den şirketleri ağırlamaya devam ediyor.

En popüler 11 oyunda yapılacak turnuvalarda şirketler arası rekabet en eğlenceli haliyle dijital ekranlarda kendine yer bulacak. Oyuncuların vazgeçilmezi olan Age of Empires II, CS:GO, FIFA gibi efsane oyunların yanında. Dota 2, League of Legends, Rocket League, VALORANT ve PUBG gibi son yılların gözde oyunları için de turnuvalar düzenlenecek. Mobil oyuncuları da unutmayan etkininlikte Clash Royale, Call of Duty Mobile ve PUBG Mobile’da da şirket çalışanları kıyasıya bir rekabete girecek.

Takımlarını desteklemek isteyen şirketler ve çalışanlar ise etkinliği Twitch, YouTube ve Facebook’tan takip etme imkanı bulacak. Türkiye’nin en büyük markaları arasındaki tatlı rekabet, Onedio’nun canlı yayınlarıyla binlerce oyun severe ulaşacak.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile birlikte “Gamers Gonna Save the World” projesini hayata geçiren GGCorp’ta kurulan her takım, aynı zamanda Toplum Gönüllüsü gençlerin projelerine destek anlamına geliyor.

Etkinlikte şimdiye kadar Arçelik, Denizbank, P&G, Şişecam, Turkcell, Unilever ve Yapı Kredi gibi çok sayıda dev şirket kozlarını paylaştı. GGCorp 2021 ile ilgili tüm bilgilere buradan  veya https://ggcorp.games adresinden ulaşabilirsiniz.

Zula Süper Lig 7. Sezon 5. Hafta 2. Gün karşılaşmaları başlıyor!

Anatolia Esports VCT finaline adını yazdıran ikinci takım olmayı başardı!

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor