Connect with us

Espor

Şirketler arası oyun turnuvası GGCORP, altıncı organizasyonu ile geri dönüyor

GGCORP Spring 2022 sezonu yakında başlıyor.

Şirketler arası oyun turnuvası GGCORP, altıncı organizasyonu ile geri dönüyor

Yapılan son basın açıklamasına göre şirketler arası oyun turnuvası konsepti ile öne çıkan GGCORP, Mayıs ayında altıncı kez şirket çalışanlarını oyunlarda buluşturmak için hazırlanıyor.

Her sezon katılımcı sayısını arttırdığı belirtilen etkinlikte Türkiye’nin en büyük şirketleri yarışıyor. 2019’dan bu yana düzenlenen turnuvalarda, tüm sektörlerden 84 yerel ve global marka 1000’in üzerinde şirket çalışanı ile en popüler oyunlarda kozlarını sergiliyor.

Şirketler arası rekabetin en keyiflisi olarak kendini gösteren GGCORP Spring 2022 sezonunda CS:GO, FIFA, VALORANT, League of Legends gibi popüler espor oyunlarının yanında Tavla, Satranç gibi klasik oyun turnuvaları da düzenleniyor.

23 Mayıs – 5 Haziran arasında organize edilecek etkinlikte bütün karşılaşmalar GG CORP YouTube kanalından canlı yayınlanırken, 4-5 Haziran’daki final heyecanı Onedio kanalları aracılığıyla binlerce oyun severe ulaşacak.

GGCORP ile Toplum Gönüllüleri Vakfı arasında proje

Oyunlarla bıraktığı izi güzelleştirmek isteyen GGCORP, aynı zamanda Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile birlikte “Gamers Gonna Save the World” projesini sürdürüyor. Üç yıldır düzenlenen turnuvalara kayıt yaptıran her takım adına Toplum Gönüllüsü gençlerin projeleri destekleniyor.

Düzenlenen turnuvalarda şimdiye kadar Allianz, Eker, Hilti, Otokar, TurkNet, Unilever, Yapı Kredi ve Yıldız Holding gibi çok sayıda dev şirket kozlarını paylaştı. GG CORP Spring 2022 ile ilgili detaylar ise organizasyonun resmi web sayfasında yer alıyor.


İlginizi Çekebilir:

PMPL Türkiye Lig Aşaması birincisi S2G Esports!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor