Connect with us

Espor

SİS Espor’un oyuncusu Ali Akgül şampiyon oldu!

SİS Espor takım oyuncusu Ali “GELDOSTOLAKK” AKGÜL, turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

2020 Dlive & EXCALIBUR Arena ortaklığında düzenlenmiş olan PUBG Lite solo turnuvası güzel çekişmelere sahne oldu. Turnuva sonucunda SİS Espor takım oyuncusu Ali “GELDOSTOLAKK” AKGÜL şampiyon olarak tamamladı.

2020 Dlive & EXCALIBUR Arena ortaklığında düzenlenen PUBG Lite Solo turnuvasında birçok PUBG Lite oyuncusu mücadele etti. Canlı olarak yayınlanan turnuvada mutlu sona ise Ali “GELDOSTOLAKK” Akgül ulaştı.

Ali “GELDOSTOLAKK” Akgül, şampiyonluktan sonra “Uzun süredir OUSPRIME Türkiye PUBG Lite topluluğu turnuvalarında takım arkadaşlarımla Sis e sporu temsil ediyoruz. Orda yaşadığım atmosfer ve heyecan çok farklı idi ama bu turnuvada kulübümü tek başıma temsil ediyordum ve bu ayrı bir heyecan kattı. Sanki ilk defa bir turnuvada oynuyormuşum gibi heyecanlandım ama kısa sürede o heyecanımı üzerimden attım ve Kulübümü en iyi şekilde temsil etmek için çaba gösterdim ve mutlu sona ulaştım. Bu sürede hem takım ile hemde bireysel olarak yakaladığımız başarıda Sis espor Kulübü Başkanımız Harun KARACA Beye ve Menajerimiz Süha ÖZGÖREN’e teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Oyuncuyu başarasından dolayı tebrik ediyoruz.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor