Connect with us

Güncel

Sivasspor Espor: “VCT 3. Aşama 2. hafta 2. maçında haksız yere diskalifiye edildik”

.@SivassporEspor VCT 3. Aşama 2. hafta elemelerinden diskalifiye edildi!

Sivasspor Espor: "VCT 3. Aşama 2. hafta 2. maçında haksız yere diskalifiye edildik"

VCT 3. Aşama 2. hafta elemeleri dün oynanan mücadeleler ile başladı. Tüm takımlar Masters Berlin’de düzenlenecek 3. Aşama’nın Ana Etkinliğine katılmak için birbirleriyle yarışıyorlar. Etkinlikte kıyasıya mücadeleler devam ederken, ülkemizdeki espor organizasyonlarından Sivasspor Espor diskalifiyesi güne damga vurdu!

Sivasspor Espor saat 20.00’deki maçlarında herhangi bir bilgi verilmediğini ve oynayacakları maçın fikstür’de belirtilen saatinden 1 buçuk saat önceye alınarak diskalifiye edildikleri ayrıca rakiplerinin turnuva kadrosunda kayıtlı olmayan bir oyuncuyla maça çıktıklarını resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımla taraftarları ve takipçilerine duyurdu.

Yapılan paylaşımda şu sözlere yer verildi:

“Bu akşam saat 20:00 ‘da oynanması gereken VCT 3. Aşama 2.Hafta 2.Maçı tarafımıza her hangi bir bilgi verilmeden fikstür’de belirtildiği saatinden 1 buçuk saat önceye alınarak takımımız haksız yere diskalifiye edilmiştir konunun takipçisi olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ayrıca rakibimiz turnuva kadrosunda kayıtlı olmayan bir oyuncuyla maça çıkmıştır.”

Konu ile ilgili ise henüz resmi bir açıklama yapılmazken, takım menajeri Güngör Akbabaoz kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda: “Turnuva listesinde kaydı olmayan oyuncu olmasına rağmen diskalifiye olan taraf oldu yazık cidden.” Sözlerine yer verdi.

Sivasspor Espor’un diskalifiye olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT 3.02 yamasında çeşitli hatalar düzeltiliyor ve sistemler güncelleniyor

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel