Connect with us

Espor

SK Gaming, Blue ile yollarını ayırıyor!

SK Gaming, orta koridorları Blue ile yollarını ayırmayı ve gelecek yıl LEC’e daha güçlü geri dönmeyi planlıyor.

Blue

SK Gaming’in orta koridor oyuncusu Ersin “Blue” Gören, LEC’nin yeni sezonu öncesinde kadrodan ayrıldığını duyurdu . Oyuncu, takımın League of Legends kadrosunun önemli bir parçası oldu ve küresel bir sözleşme veri tabanına göre , SK ile olan sözleşmesinin gelecek yıl sona ermesi gerekiyordu.

Blue’nun LEC’deki yolculuğunun iniş ve çıkışları oldu. Belçikalı oyuncu 2020’de TCL’de kendini gösterip SK Gaming ile anlaştı. 2021’de kış mevsiminde, turnuvadaki diğer orta koridor oyuncuları arasında ikinci en yüksek öldürme katılımına (yüzde 64,4) sahip olarak iyi bir performans ile oynadı. Ancak, Oracle Elixir’in istatistiklerine göre, performansı diğer orta koridorlara kıyasla yalnızca 47 öldürme elde ettiği ve en az öldürme sayısına sahip olduğu Yaz Mevsimi’nde büyük bir düşüş yaşadı . Mihail “twohoyrz” Petkov da Summer Split sırasında birkaç maç için orta koridorda onun yerini aldı.

https://twitter.com/SKGaming/status/1462058155735662592?ref_src

SK Gaming, 2021 sezonuna girerken birkaç engelle karşılaştı. İlkbahardan sonra Erik “Treatz” Wessén ormanda Kristian “TynX” Østergaard Hansen’in yerini aldığında organizasyon tüm kadrosunu değiştirmek zorunda kaldı ve destek pozisyonu takımın eski baş antrenörü Jesse “Jesiz” Le geçirildi. SK ayrıca yaz mevsiminde 18 maçtan sadece beş galibiyetle ayrılabildi ve büyük bir darbe aldı.

Oyuncunun bir sonraki hamlesi şimdilik belirsiz olsa da, bir sonraki evini yakında duyurması gerekiyor. Elinde destek oyuncusu olmayan SK Gaming, LEC’nin 2022 sezonu öncesinde bazı kadro hamleleri de yapmalı.

LEC 2022 Spring Split, Ocak ayında geri dönüyor bizimle birlikte takipte kalmaya devam edin.

Cloud9, 2022’de mücadele edecek League of Legends kadrosunu tamamladı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor