Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

SK Gaming ve ex-Space Soldiers dedikoduları gittikçe güçleniyor

ex-Space Soldiers, SK Gaming bünyesine mi geçiyor?

Geçtiğimiz günlerde Space Soldiers’tan ayrılan kadronun SK Gaming’e katılacağı dedikoduları son paylaşımlarla birlikte gitgide güçlendi.

İlginizi çekebilir: “Dedikodu: ex-Space Soldiers oyuncuları için büyük iddialar”

ex-Space Soldiers adıyla turnuvalarda mücadele eden kadronun birçok organizasyonla adı anılmıştı. Sadece ekip olarak değil ayrıca İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş‘in de adı farklı farklı takımlar ile anılmıştı. Dün itibarıyla kadronun SK Gaming’e katılacağı dedikodusu daha da ön plana çıkmaya başlamıştı. SK Gaming’in resmi Twitter hesabından paylaştığı gönderiler de bu iddiayı destekler nitelikte oldu. Organizasyonun paylaşımından önce XANTARES’in paylaştığı bir emoji, esporseverlerde bir heyecan yaratmış ve farklı farklı dedikodular konuşulmaya başlanmıştı.

https://twitter.com/XANTAREScsgo/status/1052910624064397312

SK Gaming’in resmi Twitter hesabından paylaştığı ilk gönderide yeni takımlarının nereden olması gerektiği hakkında bir anket başlattı. Yapılan ankette şimdiye kadar %66 sonuçla “Türkiye” öne çıktı.

https://twitter.com/SKGaming/status/1052988725981061120

Daha sonrasında Türk esporseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan organizasyon, Nurgül Yeşilçay’ın da yer aldığı bir GIF daha paylaştı ve açıklama kısmına ise “Çok fazla Türk hayran, neler oluyor?” yazdı.

Bundan sonrasında gerçekleşecek olan tüm gelişmeleri Playerbros.com farkıyla sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bizleri takip etmeye devam edin!

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive