Connect with us

Espor

SK Gaming’in orman oyuncusu Treatz, destek rolüne geri döndüğünü açıkladı

”Ortaya koyduğum efordan dolayı memnunum.”

SK Gaming Treatz

Geçtiğimiz mevsimin başında sürpriz bir şekilde orman rolüne geçtiğini duyuran SK Gaming’in tecrübeli oyuncusu Treatz, sezonun ardından yaptığı açıklama ile tekrardan destek rolüne döndüğünü duyurdu. LEC‘de yaz mevsimine çok kötü başlangıç yapan SK Gaming her ne kadar lig sonlarında bazı zor galibiyetler alarak play-off ihtimali yaratsa da genelde başarısız bir sezonu geride bıraktı. Takımın ormancısı Treatz yeni rolüne alışamamış gibi göründü ve hiç verimli bir performans sergileyemedi.

Önümüzdeki mevsim SK Gaming’den önemli hamleler gelebilir

Sezon sonunda 5G13M ile ligi dokuzuncu sırada bitiren SK Gaming’deki diğer rol değişiklikleri de temsilcimiz Blue için ideal olmamıştı. Treatz’ın destek pozisyonuna dönmesiyle birlikte yapılacak kadro değişiklikleri takımı önümüzdeki mevsim için daha rekabetçi hale getirebilir. 25 yaşındaki veteran oyuncunun açıklaması şu şekilde:

”Bizim için sezon sona erdi ve İsveç’e geri dönüp biraz zaman geçirmenin vakti geldi. Bu yıl adeta rollercoster gibiydi fakat hiç pişman değilim. Ortaya koyduğum efordan dolayı mutluyum. Geleceğin ne getireceği hakkında hiçbir fikrim yok ama şuankinden daha iyi olacağımıza eminim. Tüm destekleriniz için teşekkür ederim. Orman macerası heyecanlıydı fakat önümüzdeki sezon beni destek pozisyonunda izleyeceksiniz.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor