Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

SK’deki s1mple ve flamie iddiaları son gelişmeyle daha da alevlendi

SK kadrosundan yeni yapılanmanın sinyalleri gelmeye başladı.

SK kadrosundan yeni yapılanmanın sinyalleri gelmeye başladı. Yapılan açıklamaya göre TACO, yaklaşık iki yıl süren SK günlerinin ardından, bu tarihten itibaren SK çatısı altında karşılaşmalara çıkmayacak. Kişisel Twitter hesabı üzerinden konuya bir açıklık getiren TACO, çok zor bir karar verdiğini belirtti.

HLTV.org’un SK kadrosu hakkında yayımladığı bir haberden saatler sonra resmi açıklamayı yapan TACO, SK kadrosunda yapılacak büyük değişimlerin sinyalini vermiş gibi görünüyor. Yaklaşık iki buçuk yıldır SK forması giyen oyuncu, SK kariyerine 13 kupa ve 21 final final sığdırmayı başardı.

flamie ve s1mple düşünülüyor

İlerleyen dönemde, nasıl bir yol çizeceği resmi ağızdan da açıklanacak olan SK’in planları üzerine bir iddia gündemde yer alıyor. Başarı anlamında eski günlerine dönmek isteyen takımın FalleN ve coldzera ikilisini kadrosunda tutup Aleksandr “s1mple” Kostyliev ve Egor “flamie” Vasilyev’i kadrosuna dahil etmeyi düşündüğü söyleniyor.

s1mple ve flamie transferlerindeki engel oyuncuların sözleşme fesih bedelleri olarak karşımıza çıkıyor. 2019 yılına kadar sözleşmeleri bulunan bu s1mple ve flamie için ne kadar ödeneceği konusunda bilgi olmasa da transferlerinin gerçekleşmesi durumunda oluşacak SK kadrosu ve Natus Vincere’ın nasıl bir yol izleyeceği şimdiden merak konusu oldu. Detaylar için Playerbros’u takip etmeye devam edin.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive