Connect with us

Espor

SK Telecom T1 transfer bombalarına devam ediyor: Khan ve Haru da tamam!

SK Telecom T1 transfer bombalarına devam ediyor!

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden SK Telecom T1 yeni transferlerini açıkladı. Üst koridoruna geçen dönem Kingzone DragonX’te yer alan Kim “Khan” Dong-ha’yı ekleyen SKT, ormanına da Gen.G’de istediğini alamayan Kang “Haru” Min-seung’u ve JD’den Kim “Clid” Tae-min’i dahil etti. Böylece son dönemdeki Khan iddiaları da gerçekleşmiş oldu.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamaya göre, Khan ve Haru yeni sezonda SKT çatısı altında yer alacak. Sadece Khan ve Haru açıklamalarıyla kalmayan Kore ekibi, geçen dönem JD Gaming’te yer alan ve bir süredir SKT’ye dahil olacağı konuşulan Kim “Clid” Tae-min’i de kadrosuna eklediğini açıkladı. SKT’nin üst koridoru ve ormanı artık tamam!

Bir orta koridor ve bir destek gelecek!

Geçtiğimiz gün Faker ile sözleşme yenileyen SKT’nin yeni sezon için büyük transferler yapması bekleniyordu. Geride bıraktığımız 2018 Sezonu’nda istediği oyunu ortaya koyamayan ve Dünya Şampiyonası’na dahil olamayan Kore temsilcisinin şimdiki rotası, yapılan açıklamaya göre, bir orta koridor ve bir destek oyuncusu üzerine çizildi. İlerleyen günlerde SKT’den bu rollerde transfer gelecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor