Connect with us

LoL

SKT Bang, All-Star’a gitmeleri durumunda C9 Sneaky ile cosplay sözü verdi

SKT oyuncusu Bang büyük bir söz verdi.

SKT oyuncusu Bang, All-Star oylamasının bitmesinin ardından çıkacak olan sonuçlarda seçilmesi durumunda birkaç söz verdi fakat bu sözlerden biri olay oldu. Canlı yayın esnasında SK Telecom T1’in nişancısı Bae “Bang” Jun-sik, Cloud9’ın nişancısı Zachary “Sneaky” Scuderi ile All-Star oylamasında her ikisinin de seçilmeleri ve Las Vegas’a gitmeleri durumunda kabul ederse Xayah ve Rakan ikilisinin cosplaylerini yapma sözü verdiği bildirildi.

İlginizi çekebilir: Göz Kanatan League of Legends Oyunları | -200 IQ

Daha önce yaptığı cosplayler ile gündem olmayı başarmış Sneaky ile ikilinin cosplayini yapmak istediğini belirten Bang canlı yayında birtakım sözler verdi. Sözlerini tutar mı bilinmiyor ama seçilmeleri durumunda bunun gerçekleşeceği üzerine yemin eden oyuncu, şu anda fanlarının ilgisini bir hayli çekmiş durumda.

SKT Bang nelerin sözünü verdi?

1- Las Vegas’da IRL yayın

2- Kabul etmesi durumunda Sneaky ile Xayah/Rakan cosplay

3- Bengi(Gazino kralı)’yi onunla birlikte Vegas’a götürme

All-Star’da durumlar nasıl?

Riot Games oylamanın ortalarında birkaç istatistik paylaştı. Buna göre birinci sırada %35.4 ile Faker varken, ikinci sırada %7.8 ile Bang yer alıyor. Mata, Peanut ve Deft’in takip ettiği liste şu anda Bang’in amacına ulaştığını gösteriyor. Bakalım C9 Sneaky ile anlaşmayı başarıp sözlerini yerine getirebilecek mi?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL