Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SEOFriendlyImages has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/playerbros.com/public_html/wp-content/plugins/seo-image/seo-friendly-images.class.php on line 2
SKT T1 Dota 2'ye giriyor!
Connect with us

Dota 2

SKT T1 Dota 2’ye giriyor!

Dota’da Kore takımlarının dönemi tekrar mı başlıyor?

Çoğu Dota 2 takımının ve izleyecisinin şu günlerdeki odak noktası yaklaşan Major turnuvasında kendilerine bir yer bulmak. Fakat SKT T1, VKGAME Battle Of Dawn etkinliğinde her şeyi resmiyete dökmeden önce takımını denemeyi düşünüyor gibi. 

Battle of Down DPC etkinliği olmadığı için SKT T1 hala istediği zaman kadrosunu değiştirebilme hakkına sahip. Kadrosunda emektar Koreli oyuncu Lee “Forev” Sang-don’i bulunduran SKT T1 Dota 2 takımının tüm kadrosu aşağıdaki gibi.

  • MP
  • XemistrY
  • Forev
  • snOw 
  • Grace

Daha önce MVP Phoenix takımında Forev’in yanında MP’yi ve Grace’i izlemiştik. Bakalım SKT T1’in Dota 2 takımı da League of Legends takımı kadar başarılı olabilecek mi?

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2