Connect with us

Espor

Efsane üst koridor Smeb profesyonel oyunculuğu bıraktığını duyurdu!

Efsane üst koridor @LOLSmeb, profesyonel oyunculuğu bıraktığını açıkladı!

smeb-1

Bugün yaptığı duyuru ile efsane üst koridor Smeb, profesyonel oyunculuğu bıraktığını açıkladı!

“Global takipçilerim için:

Herkese iyi günler. 2013 yılından beri profesyonel bir oyuncu olarak mesleğimden uzaklaşmaya ve yolculuğumu güzelleştiren tüm insanlara içten minnettarlığımı sunmaya karar verdim.

Profesyonel bir oyuncu olarak 8 yıl boyunca inişler ve çıkışlarım oldu, ancak emeklilik kararını verirken hafızamda sadece çıkışlarım kaldı. Gençlik yıllarımda bu dünya hakkında pek bir şey bilmeden başladığım 8 yıllık mesleki kariyerim gerçekten mutluluk doluydu. Profesyonel bir oyuncu olarak geçirdiğim süre boyunca her zaman hem küçük hem de büyük hedefler peşinde koştum ama beni şu anda ben yapan ve hedeflerime ulaşmama yardımcı olan en büyük ve en samimi hedefim hayranlarımı mutlu etmekti. Hayranlardan aldığım tüm tezahüratlar benim için büyük bir motivasyondu ve asla pes etmemem ve daha uzağa ulaşmam için gereken enerji vericiydi. Tüm hayranlarım sayesinde profesyonel kariyerim eşsiz.

Dahası, bu mutlu anılar ve deneyimler, profesyonel bir oyuncu Song “Smeb” Kyung-Ho olarak değil hayatımın yeni bir bölümünü oluşturmak için sağlam bir temel ve motivasyon oluşturacak.

Tüm arkadaşlarım, meslektaşlarım, ekip çalışanları, medya ve Riot Games dahil tüm espor çalışanları, hepinize gerçekten minnettarım. Ve son olarak, profesyonel oyuncu Smeb için tezahürat yapan tüm hayranlar, sizler en iyisisiniz ve hepinizin benim için orada olmanıza gerçekten çok sevindim.

Emekli olduktan sonra, yayınlara aktif olarak devam ederek hayatımın ikinci bölümüne hazırlanacağım. Yayınlarımda sizinle birlikte olmayı dört gözle bekliyorum. Teşekkür ederim”

Kariyeri başarılarla dolu olan oyuncuya gelecek hayatında başarılar diliyoruz!

Nimo TV’den “Elmas” değerinde LoL: Wild Rift etkinliği

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor