Connect with us

Espor

Smite Dünya Şampiyonası’nın detayları belli oldu

Smite Dünya Şampiyonası’nda oyuncuları birçok özel turnuva bekliyor, işte detaylar:

Smite Dünya Şampiyonası‘nın yapılacağı tarih ve yeri açıklandı. Birçok özel turnuvanın yapılacağı ve dünyanın en iyi sekiz takımının karşı karşıya geleceği organizasyon ile ilgili detaylar belli oldu. Sekiz takımın kıyasıya mücadele edeceği organizasyon 16-18 Kasım tarihlerinde Dreamhack Atlanta‘da yapılacak.

Dünyanın dört bir yanından sekiz takımın mücadele edeceği Dünya Şampiyonası‘nda takımlar dünyanın en iyisi olabilmek için mücadele edecek. Bu zorlu turnuvadan zaferle ayrılan takım kupa olarak Thor‘un çekici olan Mjolnir‘i kaldıracak.

Organizasyonda Dünya Şampiyonası‘nın yanı sıra konsol oyuncuları için özel bir turnuva olacak. SMITE Konsol Savaşları adı verilen bu turnuvada en iyi konsol takımları mücadele edecek.

Bunların yanında Üniversiteler Espor Ulusal Birliği ile ortak olarak üniversiteler arası bir turnuva düzenlenecek. Birçok üniversite takımının yer alacağı bu organizasyon yine etkinliğin yapıldığı alanda yapılacak.

Smite Dünya Şampiyonası’nın ödül havuzu ne kadar?

Bu büyük organizasyonda PC ve konsol platformları için toplam 1 milyon dolardan fazla ödül havuzu bulunduğu açıklandı. Bundan önce yapılan Smite Dünya Şampiyonası‘nda PC platformu için toplam 785 bin dolar ödül dağıtıldı. Bunun 600 bin dolar gibi çok büyük bir kısmına şampiyon takım sahip oldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor