Connect with us

LoL

Sneaky bu sefer de Ahri cosplayi ile gözüktü

Peki bu Ahrilerden hangisi Sneaky?

C9 Sneaky yine bir cosplay çalışması ile karşımıza çıktı. Bu sefer de Ahri kostümü yapan ünlü Cloud9 oyuncusu yine ayırt etmesi zor bir cosplay yaptı. “Lynn” ile Ahri cosplayi yapan Sneaky, beraberinde 2 tane daha Ahri cosplayeri getirerek rengarek bir ortam oluşturdu. All-Star için de cosplay yapacağını bildiğimiz Sneaky’i gördüğümüz bu eğlenceli fotoğrafları aşağıdan görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: 8.22 yaması detayları paylaşıldı

Sneaky daha önce SKT T1 Bang’in Xayah/Rakan teklifini kabul etmişti. Teklifin resmi olarak kabul edildiğini bildiren Bang hangi cosplay olacağını söylememişti fakat verdiği söze göre Xayah/Rakan ikilisini bekleniyor. Ayrıca “Lynn”e göre Rakan olmak istemeyen Sneaky’nin verilen söze göre hangi şampiyonun cosplayini yapacağını kestirmek pek de zor değil.

All-Star bir yana dursun, cosplayleri için bir Patreon hesabı bile olan Sneaky yaptığı cosplayler ile fanlarına eğlenceli zamanlar geçirtiyor. Bu cosplayler arasında kim olduğunu bilmesek gerçekten tanımakta zorlanacağımız cosplaylere imza atan C9 nişancısı için gerçekten iyi işler başardığını söylemek yanlış sayılmaz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL