Connect with us

Espor

Sneaky, Yıldız Muhafızı Soraka cosplay’i ile ortalığı salladı

Sneaky yeni yaptığı Cosplay ile herkesi şaşırttı!

Sneaky

Cloud 9’ın başarılı Saldırı Gücü Taşıyıcı oyuncusu Zachary “Sneaky” Scuderi, oyun içi yeteneklerinin dışında Cosplay konusunda da yetenekli! Amerikalı oyuncu bu sefer Yıldız Muhafızı Soraka Cosplay’i ile sosyal medya üzerinde gündeme oturdu.

Bu Sneaky’nin üçüncü(Star Guardian Urgot’u sayıyorsanız dördüncüsü) yüksek kaliteli ve çok fazla detaya sahip olan bir Cosplay’i, aynı zamanda profesyonel oyuncu düzenli olarak daha fazla oyun kostümü yapmayı planlıyor. League of Legends topluluğundaki diğer Cosplay yaratıcıları ile benzer bir şekilde, bugün kendi Patreon sayfasını kurdu. Böylece takipçileri tarafından topladığı paralar ile daha fazla Cosplay yapabilecek.

Sneaky ile kız arkadaşı, birbirini tamamlıyor

Oyuncunun kız arkadaşı, Esther Lynn de deneyimli bir cosplayer. Profesyonel oyuncunun son üç büyük projesinde makyaj ve fotoğrafları o koordine etti. Yani onlar birbirini tamamlayan bir Cosplayer çift. Ayrıca Esther Lynn’de kendi Patreon sayfası üzerinden topluluktan güç alıyor.

Bu kadar girişimin yapılması ile profesyonel oyuncunun cosplay’i sadece tek seferlik değil, uzun süreli yapacağını görebiliyoruz. Bizler de büyük bir heyecan ile C9’un yıldız oyuncusu olan Sneaky’nin yeni yapacağı Cosplay’leri bekliyoruz!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor