Connect with us

Espor

Snoop Dogg Twitch Dünyasına Giriş Yaptı!

Snoop Dogg Twitch Dünyasına Giriş yaptı!

46 Yaşında olan ve Snoop Dogg, Snoop Doggy Dogg veya Snoop Lion mahlasları ile tanıdığımız Old School Rap müzik sanatçısını sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile oyunlara olan sevgisini biliyorduk. Şimdi ise Twitch dünyasına giriş yaparak müziği ile değil de canlı yayınları ile gündeme geldi.

Fakat ünlü Rap sanatçısı daha ilk yayını ile gündeme oturmayı başardı. Snoop Dog’un Marihuana’yı çok sevdiğini hepimiz biliyoruz. Canlı yayın sırasında da Marihuana içen rapper, Twitch’teki izleyicilerin aklında büyük bir soru oluşturdu:

“Twitch’te uyuşturucu kullanmak yasak değil mi?”

Bu sorunun cevabı tabi ki evet ama Twitch’in kurallarında yer alan bir bölüme göre, “hizmetlerimizi kullanırken geçerli tüm yerel, ulusal ve uluslararası yasalara saygı göstermelidir. Yasadışı faaliyeti içeren, teşvik eden ya da talep eden herhangi bir içerik ya da etkinlik yasaklanmıştır.” Böylece Snoop Dogg yasadışı bir olaya girişmiş olmuyor çünkü Dog’un yaşadığı Kaliforniya eyaletinde 1 Ocak itibari ile medikal kullanımın dışında artık zevk için de Marihuana yasal olarak kullanılabiliyor.

Twitch’in topluluk kuralları değişmediği ve Kaliforniya eyaleti eğlence amaçlı marihuana maddesini yasal olarak kabul ettiği sürece, Snoop Dogg yayınını ve içeriğini duman ile doldurabilecek.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: Microsoft Xbox Series X tasarımlı bir buzdolabını çekilişle veriyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor